Elektryczna szczoteczka do zębów

napisał/a: johokolo 2015-10-26 10:24
Moj stomatolog twierdzi, ze nie kazdy moze uzywac elektrycznej. Ja nie moglam bo mam wrazliwe dziasla :/ a zeby mam niestety nieladne..w koncu zdecydowalam sie na wybielenie w [mod:reklama usunieta] i mam piekny usmiech ;p
napisał/a: hhalina90 2016-02-15 14:00
Szczoteczki elektryczne dokładniej czyszczą zęby, więc są lepsze od tradycyjnych, chociaż trzeba uważać, żeby za mocno nie naciskać końcówki do zębów, bo po jakimś czasie może uszkodzić szkliwo. Obecnie mam szczoteczkę [reklama usunięta], natomiast wcześniej miałam model [reklama usunięta] - ta pierwsza jest co prawda lepsza, ale jest też droższa. Tutaj [reklama usunięta] trafiłam na porównanie różnych szczoteczek.
napisał/a: nika03 2016-02-18 20:02
Pytałam ortodontkę, czy przy aparacie ortodontycznym mogę używa szczoteczki elektrycznej, to stwierdziła, że lepiej nie. Ale jak zdejmę swoje zamki tto się rozejrzę za którymś modelem. Szczoteczka soniczna jak la mnie - zdecydowanie za droga.
napisał/a: cefer 2016-09-23 12:09
A co z nieoryginalnymi główkami do szczoteczek? Są tak samo dobre jak te fabryczne? Ktoś ma jakieś doświadczenia?
napisał/a: Itzal 2016-09-23 12:21
Są beznadziejne
napisał/a: lilcia1 2016-11-03 16:23
Ja posiadam szczoteczkę elektryczną oral b, jestem bardzo zadowolona
napisał/a: juliann449 2016-11-23 13:35
lilcia napisal(a):Ja posiadam szczoteczkę elektryczną oral b, jestem bardzo zadowolona


To tak jak ja. Używam od wielu ładnych lat, tylko końcówki wymieniam.
napisał/a: aga_a 2017-04-18 14:16
Używam elektrycznej braun, końcówki kupiłam zamienne, a nie oryginalne. Różnica jest, te oryginalne są trochę miększe, ale te średnie zamienniki mi nie przeszkadzają. I czuję różnicę między elektryczną szczoteczką a tradycyjną. Ta tradycyjna nie czyści tak dokładnie. Pewnie za jakiś czas kupię soniczną, bo jest delikatniejsza dla dziąseł, ale ten zakup musi na razie poczekać.