Apteki internetowe, mozna im ufac?

napisał/a: Małgorzata88 2016-12-20 11:52
A dlaczego nie ufać? To apteka jak każda inna i sklep internetowy jak każdy inny. Jeżeli cie oszukają - masz prawo iść z tym na policje, tak jak przy zamówieniu np. komórki. Nie wiem w czym problem. SA jeszcze masz tanio i prosto do domu.
napisał/a: Gnomir 2016-12-20 13:07
Warto, tym bardziej, że apteki internetowe też starają się przyciągnąć klientów i poszerzają asortyment. Oprócz leków można zatem kupić kosmetyki, ale też chemię gospodarczą do domu.
jollasolla
napisał/a: jollasolla 2016-12-21 23:47
Mnie udało się zamówić po promocyjnej cenie biovital zdrowie, akurat na zimę, mama się ucieszy, bo ostatnio szukała czegoś dobrego, ale nie chciało jej się stać w tych kolejkach w aptece.
napisał/a: Annais 2017-02-20 16:15
Nie musisz stać w kolejce, no i taniej jest wtedy, a ja to zawsze jeszcze coś tam dobiorę a to jakiś kosmetyk, albo coś czego stacjonarnie nie ma.
napisał/a: marta278 2017-02-22 20:40
Przede wszystkim jest taniej. Jedyny minus jest taki, że czasami będziemy zmuszeni do odesłania produktu, gdyż niekoniecznie przyślą nam ten, którego oczekujemy.
napisał/a: Scorpion 2017-02-23 20:46
Ja bardzo często zamawiam w aptekach internetowych, tzn. mam jedną sprawdzoną i tam zamawiam. Produkty są świetnie zabezpieczone, czas realizacji zamówienia ok. 3 dni. Polecam jak najbardziej apteki internetowe. Czasem można trafić na produkt z krótkim terminem ważności, który kosztuje grosze, ale ja wiem, że go zdążę wykorzystać, także duża oszczędność.
napisał/a: terenia12-1 2017-02-24 16:21
Myślę, że spokojnie można im zaufać.
napisał/a: Andzelaa 2017-02-27 01:01
Raz kupowałam coś w aptece internetowej i było ok.
napisał/a: aga_a 2017-04-18 14:20
Jeżeli kupujemy sprawdzone leki czy suplementy to nie potrzebujemy już porady farmaceuty. Poza tym takie kupowanie jest wygodniejsze, bo na spokojnie możemy sprawdzić skład. Ja kupuję suplementy humavit na stronie internetowej producenta, a stacjonarnie są też do kupienia w aptece. Jednak na stronie jest większy wybór, w aptece mają tylko niektóre suplementy. Dlatego jak dla mnie kupowanie w sprawdzonych (!) serwisach jest bezpieczne. Żadne podejrzane strony, czy allegro.
napisał/a: espe1 2017-05-16 08:31
Wiele razy kupowałam w aptece internetowej i wszystko było ok. Tak wiec nie wiem czemu mamy niby takim miejscom nie ufać....
Apteki internetowe są objęte takimi samymi obostrzeniami jak apteki tradycyjne. Tak weic niczym sie od nich nie różnią. Poza cenami.,,,,
Wystarczy sobie porównać:
https://www.nowafarmacja.pl/
napisał/a: marcelakon 2017-05-22 21:11
Apteki internetowe muszą działać na bardzo restrykcyjnych zasadach. Więc spokojnie można im ufać.
napisał/a: Jadzia83 2017-05-23 12:21
A dlaczego ktoś miałby być nieufny wobec aptek sieciowych? Przecież, te leki pochodzą z tych samych źródeł, w takich aptekach są te same znane środki jak np. diohespan czy inne szeroko reklamowane, różni się tylko sposób dystrybucji. Takie apteki nie sprzedają leków na receptę, jedynie środki dozwolone do ogólnego obrotu, więc w czym problem. Jak każda apteka mają obowiązek przestrzegania przepisów i stałej kontroli co do zmiany charakteru leków z bez recepty na na receptę i odwrotnie. No i dodatkowy plus, ze leki w takich aptekach są w ogromnej większości tańsze niż w punktach stacjonarnych.