Na jakie szaleństwa pozwalacie sobie na weselu? :)

napisał/a: Monika81 2007-10-13 17:10
Czy bedziecie miec jakies atrakcje na swoim slubie???
napisał/a: Dorota79 2007-10-13 22:31
Ja mialam pokaz sztucznych ogni. Bylo super!!!
napisał/a: ZABCIA!!! 2007-11-05 00:28
Dorota79 napisal(a):Ja mialam pokaz sztucznych ogni. Bylo super!!![/quot


my tez o tym marzymy ale nie wiem czy ten plan wypali???
napisał/a: Wiewiórka1986 2007-11-05 18:35
My chcemy zaprosić kumpli z bractwa rycerskiego, żeby zrobili nam bramę i odśpiewali staropolskie pieśni weselne prócz tego zabawy - m.in. loteria, podział obowiązków, gwizdanie z tartą bułką itp. Może coś nam jeszcze przyjdzie do głowy..
napisał/a: dark_salve 2007-11-06 00:45
Ja na razie nie wiem czy i jakie atrakcję będę miał, ale na pewno będę się cieszył jeżeli jakiekolwiek będą :P

napisał/a: palika 2007-11-06 16:50
U naszych znajomych kumple Pana Młodego zrobili pokaz break-dance'a. Wyszło kapitalnie!
napisał/a: ~gość 2007-11-08 12:27
my nic z tych rzeczy nie planujemy, bo nie za bardzo nas tsac np. na sztuczne ognie, które sa rewelacyjne. Modle sie tylko, żeby DJ i wodzirej ni wyskoczyli z jakimis durnowatymi zabawai typu, pompowanie balona, albo sciąganie podwiązki zebami...
Na polskim filmie pt. "Wesele" widac takie zabawy. Niestety bardzo czestko sa praktykowane, a mnie i mojego narzeconego bierze zaraz obrzydzenie.
napisał/a: KasiaDiablo 2007-11-08 13:02
Zabawy , jak dla dzieci to jest bardzo milutkie, np taniec i podbieranie krzeseł
napisał/a: flamenquita 2008-07-11 21:33
A ja miałam na weselu pokazy tańca i potem krótka nauka kroków i wszyscy goście się świetnie bawili udając, że tańczą flamenco :D
napisał/a: ~gość 2008-07-12 09:39
My marzyliśmy o pokazie sztucznych ogni o północy, ale po rozmowie z właścicielem lokalu, w którym mamy przyjęcie weselne, wiemy, że jest to nierealne Nie jedna para już miała taki zamiar, ale trzeba to zgłosić na policję, policja zawiadamia mieszkańców i jesli choćby jedna osoba się sprzeciwiła, to impreza nie może dojść do skutku.
napisał/a: Chromowana 2008-07-12 12:36
Monika81 napisal(a):Czy bedziecie miec jakies atrakcje na swoim slubie???
w sumie to dobry pomysł ale... jak dla mnie to takie amerykańskie w końcu to Wy macie być atrakcją a nie np. jakiś wokalista, którego zamierzacie zaprosić... chyba, że miała być to niespodzianka bo jak, np. rozpowie się rodzinie to głupio by wyszło jak większość przyszła by dla atrakcji a nie dla Was...
napisał/a: Asior 2008-07-12 12:51
U mnie będzie grill na tarasie i dla mnie to jest atrakcja bo nie zdarza się , żeby w trakcie wesela zjeść cieplutką kiełbaske czy saszłyk z grila:)