Autor Wiadomość

Podziękowania dla gości.

Przesunięty przez: Jente 2006-12-27, 16:43
Cynamonek

Wysłany: 2016-02-13, 00:28    Podziękowania dla gości.
Hecate też głosuję za herbatą, choć ja jestem tak niewybrednym gościem, że przepięknie podziękowałabym Ci za cokolwiek z tego, co pokazałaś :serce:
A w takich pojemniczkach, w których jest miodek w naszej wersji była sól do kąpieli :lol: do tego świeczka (taki ten podgrzewacz) i cukierek :lol: wszystko na karbowanej tekturce i zapakowane w celofanik. A na malutkiej etykietce napisaliśmy "Zestaw relaksacyjny" :lol: coby to goście po imprezie odreagowali :lol:

asieczka

Wysłany: 2016-02-13, 17:54    Podziękowania dla gości.
Hecate, miodek ale w innym wydaniu ;)

My mieliśmy z mojej miejscowości regionalne obwarzanki ;)

Hecate
Jesienna czarownica

Wysłany: 2016-02-14, 22:13    Podziękowania dla gości.
Dzieki za opinie, deydujemy sie na herbatke w takim razie :D

Cynamonek napisał/a:
A w takich pojemniczkach, w których jest miodek w naszej wersji była sól do kąpieli :lol: do tego świeczka (taki ten podgrzewacz) i cukierek :lol: wszystko na karbowanej tekturce i zapakowane w celofanik. A na malutkiej etykietce napisaliśmy "Zestaw relaksacyjny" :lol: coby to goście po imprezie odreagowali :lol:

Swietny, oryginalny pomysl! Jeszcze sie z takim nie spotkalam, pary mlode zwykle nie chca zwykle wychodzic poza dobrze znane schematy, dla mnie bomba! :serce:

asieczka napisał/a:
My mieliśmy z mojej miejscowości regionalne obwarzanki ;)
Fajny pomysl, u mnie niestety nie ma nic regionalnego co moglibysmy podarowac gosciom :roll:

Po drugiej stronie lustra http://sleepwalkersdream.co.uk/

Cynamonek

Wysłany: 2016-02-14, 22:30    Re: Podziękowania dla gości.
Hecate napisał/a:

Swietny, oryginalny pomysl! Jeszcze sie z takim nie spotkalam, pary mlode zwykle nie chca zwykle wychodzic poza dobrze znane schematy, dla mnie bomba! :serce:

Bardzo dziękuję :oops: :lol:
Ja jestem właśnie za takimi podarkami, które można zużyć/zjeść od razu. Pierdółki i bibelociki to jednak kurzołapy :roll: no i nie chciałam kogoś stawiać w takiej sytuacji, że popłoch w domu się robi, bo wpadam na kawę, i trzeba znaleźć np. ślubny magnes z moją facjatą :lol:

I jaką herbatę dajecie? :-> Czarna? Zielona? Mix?
Ty masz taki klimatyczny plan na wesele to herbata się będzie idealnie komponować :lol: jakbyś była taką eteryczną druidką bądź zielarką! :serce:
(Poniosło mnie z tym tekstem? :lol: )

Hecate
Jesienna czarownica

Wysłany: 2016-02-14, 23:05    Podziękowania dla gości.
Cynamonek napisał/a:
Bardzo dziękuję :oops: :lol:
Ja jestem właśnie za takimi podarkami, które można zużyć/zjeść od razu. Pierdółki i bibelociki to jednak kurzołapy :roll: no i nie chciałam kogoś stawiać w takiej sytuacji, że popłoch w domu się robi, bo wpadam na kawę, i trzeba znaleźć np. ślubny magnes z moją facjatą :lol:

:rotfl: Tez nie lubie dostawac rzeczy ktore nie do konca mi sie podobaja, a wyrzucic jednak nie wypada :lol:

Cynamonek napisał/a:
I jaką herbatę dajecie? :-> Czarna? Zielona? Mix?
Ty masz taki klimatyczny plan na wesele to herbata się będzie idealnie komponować :lol: jakbyś była taką eteryczną druidką bądź zielarką! :serce:
(Poniosło mnie z tym tekstem? :lol: )

Hahaha, nie nie, to zdecydowanie moje klimaty, niegdys bardzo interesowalam sie zielarstwem, wiec bardzo mi milo :oops:

Szczerze mowiac nie wiem jeszcze na jaka herbate sie zdecydujemy... :566: Moja ulubiona herbate jesienna jest cejlonska z dodatkiem czarnej porzeczki i szafronu kanaryjskiego. Ma niesamowity aromat, no i kwiaty szafronu sprawiaja, ze pieknie wyglada :serce: (I jest wzglednie tania na herbate sypana :rotfl: ) Tylko nie wiem czy nasi goscie beda podzielali moja milosc :roll:

Po drugiej stronie lustra http://sleepwalkersdream.co.uk/

Cynamonek

Wysłany: 2016-02-16, 19:29    Podziękowania dla gości.
Hecate :shock: ta herbaciana kompozycja brzmi mega apetycznie!!! Ja bym się na takie coś zdecydowała, bo każdy ma standardową czarną czy zieloną herbatę w domu :lol: Na mur beton każdy z ciekawości ją zaparzy :-) :one:

Sanska

Wysłany: 2016-02-19, 15:12   
Doskonały pomysł i na pewno wszystkim się spodoba. Większość ludzi to lubi.

DakowskiDwor

Wysłany: 2016-02-23, 09:05    Podziękowania dla gości.
Każdy mały upominek na pewno sprawi gościom radość :) Niezależnie od tego czy będzie to herbaciana kompozycja, cukierek czy lizak:)

SylwerKita

Wysłany: 2016-11-09, 07:37   
U mnie daje się gościom po prostu pudełko ciasta i butelkę wódki, fajnie jak butelka jest z grawerem spersonalizowanym, w polaninie można takie zamówić i ja w sumie nie znam i nie bywałam na weselach gdzie dostaje się inne prezenty od młodych

sreg

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2017-04-10, 14:07    Podziękowania dla gości.
Ciekawym pomysłem jest miód w słoiczku czy migdały ;)

MariaK65

Wysłany: 2017-04-10, 18:29    Podziękowania dla gości.
U mnie były własnie migdały w czekoladzie :)

Odpowiedz do tematu