Podziękowania dla gości.

napisał/a: Madziulka1 2006-10-24 09:30
Te swinki to wspanialy pomysl :) tylko gdzie takie cos(nie koniecznie swinki) mozna dostac??
napisał/a: angelaxxx 2006-10-24 09:45
Pudełeczka słodkie! A ja może bym tam wstawiła dwa białe gołębie?? A dwa gołebie bo ślub był z wielkiej miłości , a poza tym gołebie przynoszą szczęście!!a poza tym pomyślałabym jeszcze o tym aby każdy gość mógł dostać dla siebie płyte pamiątkową z waszego wesela i zdjęcie!! ale wybór należy do ciebie!!
napisał/a: Smerfeta 2006-10-24 12:53
Super pomysły z upominkami dla gości :) na pewno coś wybierzemy
napisał/a: Angelika1 2006-10-25 13:48
Super te pomysły na prezenty !!! Dziewczyny, jesteście naprawde świetne !!! MAm nadzieje, że nas to jakoś natchnie i sami wymyśimy jakies piekne podziękowania i sposób ich zobrazowania
napisał/a: ami1 2006-10-25 16:22
Zapraszam do lektury prezenty dla gości
Tutaj znajdziecie wytłumaczenie co oznaczają migdałki i ogólnie słodycze.
napisał/a: Angelika1 2006-10-26 08:46
Asiu, dzieki wiekie za podsunięcie tego linka, jest rewelacyjny. Przyznam szczerze, że wcześniej myśleliśmy, że poprostu podziękujemy gosciom rozsyłając im po ślubie nasze wspólne zdjęcie z podziękowaniami, ale teraz poprostu rozsadza mnie ogrom pomysłów, tylko muszę znaleźć chwilę, by wnikliwiej sie nad nimi zastanowić.
Dzięki Wielkie dziewczyny
napisał/a: Madziulka1 2006-10-26 09:01
Ja wczoraj rozmawialam z moja pania fotografka na temat prezentu dla gosci a ona powiedziala ze przygotuje takie sliczniunie slubne zdjecie nasze a pod spodem beda podziekowania wraz z naszymi orygilnalnymi podpisami zlotym dlugopisem. Mysle ze to bedzie ok.
napisał/a: angelaxxx 2006-10-26 09:06
Madziulka napisal(a):Ja wczoraj rozmawialam z moja pania fotografka na temat prezentu dla gosci a ona powiedziala ze przygotuje takie sliczniunie slubne zdjecie nasze a pod spodem beda podziekowania wraz z naszymi orygilnalnymi podpisami zlotym dlugopisem. Mysle ze to bedzie ok.

Wydaje mi się że to bardzo fajny prezent w ramach podziękowań.Może i ja zrobie kiedyś coś takiego??
napisał/a: Belay 2006-10-31 08:30
Ja dla swoich gości zamówiłam złote aniołki, zapakowane w folijkę i przewiązane wstążką dopasowaną do wystroju sali.



Tyle, że moje aniołki różnią się nieco kształtem
napisał/a: Madziulka1 2006-10-31 10:48
ale tez bardzo orginalny pomysl :) a gdzie zamowilas takie aniolki??
napisał/a: palika 2006-10-31 12:44
dokladnie o to sam chcialam zapytac.Sa przepiekne!!
napisał/a: ami1 2006-10-31 14:43
Śliczne aniołki