Podziękowania dla gości.

napisał/a: Tośka 2006-10-03 18:29
niektórzy wysylają gościom kartki lub swoje zdjecia z podziekowaniami jakiś czas po weselu.

Ja uważam że fajnym pomyslem są różne drobniutkie podarki np. ustawione kolo talezyka.

Znalazłam taką strone :) wiec podaje link : http://www.akcesoriaslubne.pl/oferta/prezenty.html

jeżeli powielam jakiś temat to przepraszam ale przejrzałam forum i nie moge znaleść ;)
napisał/a: Belay 2006-10-04 08:08
Ja właśnie się zastanawiam w jaki sposób gościom podziękować za przybycie. Pewnie będę rozsyłała kartki. Wczoraj dostałam awizo, więc pewnie papier przybył i będę się mogła wziąć za drukowanie winietek, zaproszeń i podziękowań...

Drobne upominki obok talerzyków również są urocze. Można wykorzystać do tego winietki i połączyć... przyjemne z pożytecznym
napisał/a: Tośka 2006-10-04 08:35
My położymy koło talerzyków pudełeczka z małymi drobiazgami dla gości i podziękowaniami w środku. A doczepienie do nich winietek to naprawde fajny pomysł :)




Nie wiem jeszcze co wsadze do tych pudeleczek, może jakieś słodkości a może jakieś drobiazgi... np szklane zwierzaczki...
napisał/a: Anetka1 2006-10-04 20:01
To bardzo fajny pomysł z tymi podziękowniami. Spotkałam się kiedyś z tym że młodzi poustawiali obok talerzy takie malutkie czekoladki Milka pakowane po trzy sztuki w celofanik. Uroczo to wyglądało.
napisał/a: atka83 2006-10-04 22:21
Tośka, no bardzo fajny pomysł.musze go zapamiętac i go tez wykorzystam :) Sliczne są te pudełeczka
napisał/a: Klusia 2006-10-05 01:12
Podziękowania to naprawdę fajna rzecz. Osobiście wymyśliłam sobie małe białe przezroczyste woreczki w których umieszczę dwa lukrowane białe pierniczki, woreczki związywane będą błękitną wstążeczką i umieszczone obok nakrycia na stole. Do tego będzie doczepiona karteczka z podziękowaniem za przybycie i naszymi podpisami :) już nie mogę się doczekać szycia tych woreczków. To mały drobiazg, ale ucieszny :)
napisał/a: ami1 2006-10-05 10:37
Świetne pomysły dziewczyny Pudełeczka śliczne, ale z tymi serduszkami też cudny pomysł. Szkoda, że ja na nic takiego nie wpadłam.
napisał/a: Tośka 2006-10-05 14:31
Pudeleczka co prawda jeszcze nie mojej produkcji tylko z netu ściągnięte, ale to tylko kwestia czasu :d

W sumie to z nami tak jest że im bliżej lipca to więcej pomysłów :D
Swoje pudełeczka wrzucę jak zrobimy czyli pewnie koło czerwca :d
napisał/a: Belay 2006-10-05 14:39
A ja się właśnie zastanawiam nad upominkami. Mam kilka pomysłów, ale musi mi się to wszystko w główce wyklarować. Na razie walczę z winietkami na stół. Wczoraj w końcu dostałam papier, więc mogę rozpocząć masową produkcję ;)
napisał/a: iza19821 2006-10-05 14:50
Milej pracy Belay,
napisał/a: samsam 2006-10-05 14:51
Oj apmiętam tą masowa produkcję przed naszym weselem
napisał/a: Anetka1 2006-10-05 22:48
sylwia napisal(a):Oj apmiętam tą masowa produkcję przed naszym weselem
A co Wy wymyśliliscie ?