Książki - najlepsze prezenty :)

napisał/a: przeproprzem 2014-12-17 09:03
Ja sam lubię dostawać książki i moja rodzina też należy do tych bardziej czytelniczych. Zawsze jakaś książka pod choinką się trafi. Na te święta siostra dostanie kolejną część Gry o Tron, mama coś babskiego w stylu Grocholi a moja żona pewnie kolejne Kill Grill Bourdaine'a (o ile je znajdę w jakimś stacjonarnym sklepie...).
napisał/a: marzena.p 2015-01-09 12:59
Najlepszym prezentem książkowym jaki dostałam to była fotoksiążka przygotowana przez mojego narzeczonego, coś takiego jak ta: [mod:reklama usunięta]
To był piękny prezent, bo wybrał nasze najlepsze zdjęcia i z zaręczyn, jakieś słit focie z pierwszych randek, wakacje! mam wrażenie, że swojego faceta wygrałam na loterii
napisał/a: Nadiya1 2015-01-10 15:37
marzena.p tutaj raczej mowa o książkach do czytania, a nie oglądania ;)
napisał/a: majorka11 2015-04-22 13:18
Myślę że jako prezent spodoba jej się nowa książka która niedawno pojawiła się w [reklama usunięta] "Właściwie bez winy" Viveca Sten [reklama usunięta]
Ja już przeczytałam, nie będę zdradzała jak się kończy, warto przeczytać :)
sreg
napisał/a: sreg 2015-04-23 16:53
Swoją drogą taka fotoksiążka jest super jeśli chce się dać prezent jako przyjaciel Pary Młodej, chętnie bym oglądała i wracała do czegoś takiego
napisał/a: endo2000 2015-05-18 10:35
Książki to w ogóle świetny pomysł na prezent, np. zamiast kwiatów;) tylko dobrze żeby goście się dogadali co do wyboru, żeby młodzi nie zostali z 20 egzemplarzami Biblii;)
napisał/a: komar99 2015-06-02 12:14
Ksiązki to bardzo dobry prezent, tżeba tylko dobrze znac osobę która chcemy obdarować, żeby nie okazało się, że nasz podarunek tylko kurzy się na półce.
napisał/a: errr 2015-06-02 20:23
byłam teraz na kilku weselach gdzie Młodzi prosili o książki lub wino. Dostali tylko parę książek bo ludzie nie wiedzieli jaką im kupić...
My prosiliśmy tylko o książki i podostawaliśmy... różne :) teraz wszystkim doradzamy tworzenie list życzeń czy jak to się nazywa. Wpakować tam ze 200 tytułów które Młodych najbardziej interesują w przedziale cenowym od taniutkich po te droższe i problem z głowy zarówno dla obdarowujących jak i nowożeńców.
Gdybyśmy robili wesele teraz to byśmy sobie taką listę zrobili :)

A Kamasutrę czy Księgę Baśni to ja bym akurat chciała dostać - obie przydatne :)
napisał/a: inka_26 2016-02-11 08:55
wszystko zależy od tego jakie młodzi czytają książki, ja bardzo lubię czytać [mod:reklama usunieta] i np. chciałabym dostać je w prezencie zamiast kwiatów, wino też ok, można zrobić sobie małą piwniczkę z winem.
sreg
napisał/a: sreg 2016-09-16 17:01
To już zależy co lubi i czym się interesuje Para Młoda, a w ogóle to super pomysł z książkami :)
napisał/a: szyszeczkas 2018-01-15 12:20
Dostaliśmy przeróżne książki, szeroki zakres tematyczny - poradniki, książki z przepisami, przewodniki, poradniki małżeńskie, książki związane z wychowywaniem dzieci - zdecydowaną większość wykorzystaliśmy. Nie wiem jakie są najlepsze, bo to zależy od was. Jeśli nie podróżujecie, to średnio wam się, przydadzą przewodniki turystyczne. Teraz w tę sobotę idziemy na ślub i koleżanka dostanie ode mnie to - http://livro.pl/rodzinne-gotowanie-helm-sinskey-maria-sku1099684841.html Ale ona ogólnie pasjonuje się tematem gotowania, więc taki temat książki wydaje się być najbardziej trafiony.