Kolor auta do ślubu

napisał/a: ~gość 2009-11-05 12:02
Magda_86 napisal(a):chcialam stare retro auto zielono-kremowe (pasowaloby to butow kwiatow buuuu)

Magda_86, ten samochód pasowałby do Twoich butów
http://www.auta-slubne.waw.pl/caddy_fleetwood/caddy_fleetwood.htm
napisał/a: ~gość 2009-11-05 14:19
Niebanalna, o no nawet nawet
napisał/a: ~gość 2010-03-09 14:33
Wedlug mnie to nie ważnie czy samochod pasuje pod kolor butów...garnituru bądź sukni ślubnej..teraz ostatnio zauważy łam jak w tamtym roku taka para miała ślub kościelny i zajechali zwyklym samochodem sportowym bez żadnych dekoracji i w kolorze ten samochód był w kolorze niebieskim...innni zaś najpierw zajechali powozem konnym czyli bryczką a później wrócili samochodem każdy robi według siebie i własnych upodobań..jedym podoba sie to a innym tamto...wiadomo ze każdy z nas ma inne zdanie...My mamy Chraysela Voyagera w kolorze zielony metalic i pomyślałam ze najlepszym rozwiązaniem na udekorowanie naszego samochodu mogą być takie ozdobne wstążki , które można samemu zrobić..lub kupić...lub jakieś delikatne ładne kwiatki jeszcze się zobaczy co sie kupi...zobaczymy jak to będzie
napisał/a: mitrok 2010-04-16 13:55
No i w końcu zakończyliśmy malowanie. Róż w końcu został "przegłosowany" i wyszło to jak dla mnie super (mimo że nie do końca lubię różowe samochody).
Niedługo pokażę Wam drugie auto o którego kolorze dyskutowaliśmy parę miesięcy temu :)

No i trzymam kciuki za Wasze przygotowania bo "sezon" już startuje :)
napisał/a: Miya 2010-04-16 14:08
mitrok, bardzo fajnie i oryginalnie. :) Myślę, że znajdziecie chętnych. :)
napisał/a: ~gość 2010-04-16 15:18
mitrok, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa samochód z moich marzeń
napisał/a: KarolciaK 2010-04-16 17:11
mitrok, obawiam sie ze moj M nie wsiadl by do rozowego samochodu,chyba by wolal isc pieszo do kosciola na wlasny slub ale samochod ogolnie bardzo fajny
napisał/a: mitrok 2010-04-19 08:32
Myślę że jakby zobaczył go na żywo to by zmienił zdanie :)
Już kilka par go oglądało i Panowie byli również na tak. Ja różowego auta nigdy nie akceptowałem, ale jak zobaczyłem próbkę tego lakieru i zdjęcia oryginalnego Cadillaca Elvisa to stwierdziłem że zmieniam zdanie :)

A jak ktoś z Was jeszcze nie pozałatwiał różnych spraw do końca, to w ten weekend w M1 Marki (pod Warszawą) jest organizowane duże show ślubne, na którym m.in. i my pokażemy ww autko :)
napisał/a: ~gość 2010-04-19 08:38
mitrok, swietnie wyszlo!! Tylko ze moj to w zyciu by nie wsiadl
napisał/a: ~gość 2010-04-20 11:41
Magda_86 napisal(a):Tylko ze moj to w zyciu by nie wsiadl
ja to bym mojego siłą zaciągnęła
napisał/a: KAROLCIA25 2010-05-18 12:46
Dla mnie kolor samochodu nie ma aż takiego znaczenia,najlepiej gdyby był biały,ale inny kolor też wchodzi w grę,ważne aby było wygodne i fajne
napisał/a: biuromartin 2010-06-08 17:44
dla mnie to albo biały albo taki elegancki błyszczący czarny :>