Kolor auta do ślubu

napisał/a: mitrok 2009-10-30 12:36
Witajcie Drogie Forumowiczki.
Zwracam się właściwie do Was bo to Wy w ogromnej większości decydujecie o wyborze auta do ślubu.
Ponieważ ja właśnie jestem w trakcie przygotowywania jednego auta do Waszej dyspozycji i pozostała kwestia wyboru koloru auta, to postanowiłem zwrócić się z pomocą bezpośrednio do Was :)
Autem jest stary Cadillac Fleetwood z roku 1955 który czeka na decyzję odnośnie barw końcowych. Poniżej moje koncepcje (wykonane w Photoshopie), ciekawy jestem która wersja najbardziej się Wam podoba :)
Zapraszam do dyskusji.
napisał/a: ~gość 2009-10-30 12:45
mitrok, szczerze mówiąc to żadna z propozycji nie rzuca mnie na kolana ( ja widzę go albo w czerwieni, albo w kolorze kości słoniowej) ale z tych trzech najlepsza pierwsza "yellow".
napisał/a: Misia7 2009-10-30 12:50
mitrok, Pierwszy
napisał/a: iz. 2009-10-30 16:47
czarny i tylko czarny :)
napisał/a: Joanna_21 2009-10-30 22:05
iz., czarny samochód dla ślubu to dla niektórych, w tym dla mnie, oksymoron ;)

mitrok, z tych propozycji jedynie pierwsza jest do przyjęcia, inne strasznie kaleczą ten piękny samochód, nie myślałeś tak jak pisze Niebanalna, o kości słoniowej lub soczystej czerwieni?
napisał/a: ~gość 2009-10-31 08:58
mitrok, jesli juz to pierwszy....
Joanna_21 napisal(a):iz., czarny samochód dla ślubu to dla niektórych, w tym dla mnie, oksymoron
o boze....
iz., my jedziemy czarnym eleganckim ale do tego to jakis jasny by pasowal
napisał/a: mitrok 2009-10-31 09:54
Słuchajcie Dziewczyny.
Szczerze Wam powiem że jestem mocno zaskoczony Waszą reakcją. Jeżeli mam wyrazić swoje zdanie to mi najbardziej pasuje różowy
Dokładnie ten model w różu to pierwsze auto Elvisa i ono zapoczątkowało erę różowych Cadillac'ów.
Ale nic, cały czas się jeszcze zastanawiamy :)
napisał/a: Joanna_21 2009-10-31 10:23
Magda_86, co o boże, chyba mam prawo mieć swoją opinię na temat koloru auta do ślubu? Chyba nie trzeba od razu tak reagować jak ma się inne zdanie na ten temat... :) Dla mnie czarny elegancki samochód nadaje się dla biznessmena, a nie na ślub i nie widzę w tym nic złego.

mitrok, domyślam się, że samochodem chcesz trafić do jak najszerszej klienteli, dlatego chyba dobrze wybrać kolor neutralny, który podoba się w zasadzie większością osób i będzie pasował do sukni i stylistyki rozmaitych wesel :)
napisał/a: ~gość 2009-10-31 11:38
mitrok, moze dlatego ze nam sie rozowy kojarzy z landrynkowoscia i taka przesadzona slodycza
Joanna_21, no wlasnie tez wyrazilam swoje zdanie na temat zasciankowosci. Kazdemu wolno - pozdrawiam
napisał/a: Joanna_21 2009-10-31 11:41
Magda_86, a co jest zaściankowego w tym, że nie podobają mi się czarne auta do ślubu? Ok, odpuszczam dalsza dyskusję, bo jestem zaściankowa :)
napisał/a: ~gość 2009-10-31 11:50
Joanna_21 napisal(a):Ok, odpuszczam dalsza dyskusję, bo jestem zaściankowa
a ja odpuszczam bo Ty nic nie rozumiesz.... szkoda mi nerwow
napisał/a: ~gość 2009-10-31 12:06
Magda_86 napisal(a): bo Ty nic nie rozumiesz..
sorrki ale ty nic nie rozumiesz :/ znowu się czepiasz i nie dasz innym mieć innego zdania niż ty zamiast pisać "o boże " albo "
Magda_86 napisal(a): wyrazilam swoje zdanie na temat zasciankowosci
nie mogłaś na prawde wyrazić swojego zdania np "moim zdaniem czarny jest elegancki i na ślub pasuje" wg mnie to jest wyrażenie własnego zdania a pisanie "wyrazilam swoje zdanie na temat zasciankowosci" to jest obrażanie czyjegoś zdania

sorry za