Zespół na wesele

napisał/a: daffodil1 2011-06-12 12:52
magda m, dobrze, że decyzja podjęta :) wydaje mi się, że już dawno ją podjęłaś, ale dobrze że P. Ci pomógł :)
napisał/a: ~gość 2011-06-13 11:41
daffodil napisal(a):wydaje mi się, że już dawno ją podjęłaś


naprawdę do końca się wahałam i nie byłam pewna... ale już nie chcę o tym myśleć
napisał/a: tusia2012 2011-09-23 07:50
Czy ktoś bawił się z zespołem new singers band?-będę wdzięczna za wszelkie informacje
napisał/a: metallady 2011-10-06 22:02
Dziewczyny z wlkp
Jaki macie zespół godny polecenia?
napisał/a: Asia:) 2012-01-31 00:56
Witam szukam bardzo dobrego zespołu na wesele woj.podlaskie.Zespół moze byc z różnych czesci Polski. Najlepiej by posiadał bogata oferte instrumentów(skrzypce,perkucja,instrumenty klawiszowe,itd) i wokalną. Data to 2013.Czy ktos może coś polecić??
napisał/a: anka0611 2012-01-31 08:01
Asia:), wysyłam na PW namiar na zespół z Augustowa był ten zespół na ostatnim weselu na jakim byłam i było super każdy go chwalił
napisał/a: ~gość 2012-01-31 16:52
A wiecie,ze ja nawet nie slyszalam jak spiewa/gra nasz zespol? Ł. powiedział,ze był na weselu na ktorym oni grali i mu sie najbardziej ze wszystkich na ktorych byl podbal ten zespol ,wiec nie pozostało mi nic innego jak sie na niego "w ciemno" zgodzic Ja tam jestem ugodowa i napewno bedzie mi sie podobac
napisał/a: Nsiedem 2012-01-31 19:38
metallady, u mnie grał zespół Forte ze Swarzędza. Byliśmy bardzo zadowoleni. Polecam
napisał/a: tinkailukas 2012-02-02 00:16
Hejka, wybór dobrej kapeli to nie lada wyzwanie, na szczęście mamy to już za sobą, nie zawiedliśmy się, po byciu na paru weselach przy różnych kapelach, przeglądnięciu kilku reklamowych płyt i wielu stron internetowych postawiliśmy na zespół savoy z okol. bydgoszczy.
Czterech panów i wokalistka fajnie poprowadzili wesele, mieli zróżnicowany repertuar, no może jeden minus... nie zagrali dla wujka tanga argentyńskiego..;)
Może komuś przydadzą się namiary na kapele: zespół
pozdrawiam Was!
napisał/a: barti4 2013-02-07 00:13
Jakby ktoś jeszcze szukał, to polecam zespół, jaki grał na moim weselu w czerwcu witiwband. Macie ich stronkę [mod- link usunięty]
napisał/a: izuś 2013-02-08 13:14
Co do repertuaru - moim zdaniem dobrze jest mieć preferencje co do stylu muzyki, ale ostateczną decyzję i tak zostawić zespołowi - by grali to, co gościom przypadnie do gustu;) My tak zrobiliśmy plus nagraliśmy własne piosenki do grania na przerwach i wyszło rewelacyjne:P A przy wyborze zespołu zwracajcie przede wszystkim uwagę na to, by dało się z nim dogadać - by był elastyczny i otwarty na propozycje Pary Młodej, inaczej ciężko będzie... My zespół mieliśmy super (wesele w styczniu więc świeża sprawa;)) - swoją drogą polecam zimowe wesela;) - za to managerka sali była totalnie zamknięta na jakąkolwiek inwencję własną ;/ I nie pozwoliła lampionów puścić... Zespół był z Warszawy, choć wesele - no i sala - w podlaskim.
Magdusia_Z
napisał/a: Magdusia_Z 2013-02-14 20:27
A u nas grał na weselu zespół Fiesta. Braliśmy ślub w warszawie ;) Byliśmy bardzo zadowoleni z pracy jaką wykonali! Najbardziej byłam zauroczona perkusistą - tzn jego grą oczywiście
Tylko, że właśnie oni najpierw grali u siostry mojego męża więc wiedzieliśmy już co i jak I tak z polecenia właśnie najlepiej!