piosenka, która NIE będzie na Waszym weselu ...

napisał/a: kasia_b 2007-02-05 20:19
Są takie piosenki w życiu, których lepiej nie słyszeć na własnym weselu chociaż są właśnie typowymi weselnymi piosenkami
ja właśnie posiadam ową taką piosenkę - "już mi niosą suknię z welonem ..." nie wiem kto to dokładnie śpiewa i jak się nazywa ale jak słucham dokładnie tego tekstu i przybijającej muzyki to jak dla mnie właśnie ta piosenka jest ANTY-weselna. Postaram się wszystko zrobić, żeby tego nie było
napisał/a: angelaxxx 2007-02-05 20:23
kasia_a napisal(a):"już mi niosą suknię z welonem ..."

no mnie sie podoba ta piosenka; nie wiem czy jest taka piosenka ktorej bym nie chciala miec
napisał/a: jente8 2007-02-05 20:31
Ja wspomnianej przez Kasię piosenki (2+1 "Windą do nieba") na pewno nie chciałabym mieć jako pierwszej na weselu Właśnie ze względu na tekst ("mój piękny panie, ja go nie kocham - taka jest prawda"... no cóż). Ale myślę, że później w trakcie wesela już mogłaby być.
No i nie chciałabym piosenki (tu zostanę zapewne zakrzyczana przez resztę forumowiczek ) "Psalm dla Ciebie". Z tych samych powodów. Są w niej piękne fragmenty, ale są też takie, które by mi na własnym weselu zepsuły humor...
napisał/a: kasia_b 2007-02-05 21:19
ula_jente właśnie o to mi chodziło, że są takie piosenki, że jak sie w nie człowiek wsłucha to tylko przybić mogą a w taki dzień trzeba się cieszyć
strasznie za to chciałabym usłyszeć "allyou need is Love" Beatlesów albo "private dancer" tiny turner
napisał/a: Kinia 2007-02-05 21:32
A ja nie chce jestes szalona albo sasiadka z naprzeciwka
napisał/a: samsam 2007-02-05 21:44
Ja akurat uwielbiam piosenkę zespou Dwa plus jeden - "Windą do nieba".
Ta piosenka zdecydowanie nie byłaby dla mnia anty (choć i tak nie było jej na moim weselu ). Uważam, że jest piękna, choć ma nieco smutny tekst.

Nie chciałabym usłyszeć na swoim weselu piosenki pt.: "Wielka miłość". Mimo, że tekst jest typowo weselny, to uważam ją za bardzo banalną.
I dziękuję, że mój zespół jej nie zagrał
napisał/a: orka2 2007-02-05 21:52
sylwia napisal(a):Ja akurat uwielbiam piosenkę zespou Dwa plus jeden - "Windą do nieba".

Ja również ja uwielbiam :D i chciabym ja tam gdzies w trakcie wesela uslyszec :D może moj maz mi ja zadedykuje :D
napisał/a: jente8 2007-02-05 21:55
"Windą do nieba" - ja tą piosenkę również bardzo lubię. Ale mimo to nie chciałabym jej jako pierwszej piosenki na swoim weselu. Później w trakcie wesela mogłaby ewentualnie być, bo wtedy już nie przywiązywałabym takiej wagi do tekstu, jak w trakcie pierwszego tańca młodej pary.

Kinia napisal(a):A ja nie chce jestes szalona albo sasiadka z naprzeciwka


"Jesteś szalona" to tak typowo "dla jaj" mogłaby być Ale też wolałabym jej uniknąć. A "Sąsiadki" to za żadne skarby bym nie chciała. Nawet do głowy by mi nie przyszło, że ktoś mógłby to grać na weselu.
napisał/a: samsam 2007-02-05 22:19
A co powiecie o "Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina...."
napisał/a: jente8 2007-02-05 22:22
Po paru godzinach i sporej ilości alkoholu to już wszystkim się wszystko podoba
Właśnie przypomniała mi się kolejna piosenka, której absolutnie nie życzę sobie na swoim weselu: "Majteczki w kropeczki"
napisał/a: kasia_b 2007-02-05 22:23
sylwia Twoja oferta pobiła wszystko
napisał/a: ~gość 2007-02-05 22:34
Zadnego disco polo...jestes szalona tudzież innych Boysów..i to już zostało ustalone z naszym DJem.. Reszte strawię...choć tego, co naprawdę lubimy, na pewno nie będzie..no ale wesele jest nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla gości