Szczególna pamiątka

napisał/a: Anetka1 2007-05-06 09:20
My księgę gości dostaniemy gratis do zaproszeń. Bardzo łądną, zresztą sama wybierałam jak będzie wyglądać. Z naszymi imionami. Jak odbiorę to zobaczycie.
napisał/a: Madziulka1 2007-05-07 06:54
iwa, zamowilysmy taka sama ksiege i chyba u tego samego sprzedawcy :) bo my bedziemy miec identyczna i za te same pieniazki :)
napisał/a: iwa2 2007-05-07 07:06
Madziulka, bardzo dobry wybór mam nadzieje, że będziesz tak samo zadowolona z zakupu jak ja
napisał/a: slonko4 2007-05-13 10:09
Chciałam tylko napisać, że u nas księga gości się sprawdziła, choć i tak nie wszyscy goście się wpisali - niektórzy po prostu wyszli z założenia, że skoro pisali życzenia na kartkach to po co się powtarzać...Ale i tak uważam, że jest to fajna pamiątka. No i kilka razy trzeba ludziom przypominać o wpisach, bo jak dobra zabawa jest to ludzie zapominają o tym :)
napisał/a: Kinia 2007-05-13 10:16
U nas nie było księgi gości, ale nie żałuję gadałam o tym z niektórymi przed weselem i nie podobał im się ten pomysł.
napisał/a: tinka3 2007-07-31 22:59
Cubanita napisal(a):Jeśli szukacie fajnych ksiąg zerknijcie na stronkę: http://decorisus.pl/index.php?pb=offer&pw=offer&cat_id=&act=offer&w=472
Są tam przepiękne księgi wpisów i nie tylko..my mamy taką księgę drewnianą "serca i obrączki w drewnie". Autor księgi drukuje 3 pierwsze strony - takie jak sobie wybierzecie, a resztę możecie sami przygotować (jest plik z przykładowymi propozycjami...). My wklejamy tam zdjęcia z dzieciństwa, nasze wspólne, z zaręczyn i uwieczniamy wszystkie dodatki(mamy zdjęcia pierścionka zaręczynowego, obrączek ,moich i R. ślubnych dodatków, tortu, woreczków z grosikami itd, etykietka na wódkę, zaproszenia...no wszystkie szczególiki ). Będą tż zdjęcia z Itańca, naszych rodziców, świadków, no i najważniejsza część - wpisy gości


Cubanita mam pytanie do Ciebie: jesteś zadowolona z Twojej księgi? Ja też postanowiłam tam zamówić księge gości i podziękowania dla rodziców ale mam obawy czy na pewno bedzie wszystko ok. Dlatego prosze o odpowiedź. Z góry dziekuję...
napisał/a: Cubanita 2007-07-31 23:54
tinka, ja jestem zadowolona..mamy drewnianą - serca i obrączki. wprawdzie na okładce wyryto zamiast 9 czerwca...6 czerwca - ale zadzwoniłam do nikitki, odesłałam księgę; poprawiła wszystko, nawet koszty przesyłki mi zwróciła sama od siebie Tak więc nie narzekam...wszystko zgodnie z opisem na ich stronce. A ich pliku, gdzie jest całe wnętrze księgi, dużo podpatrzyliśmy...nasza księga jest juz wykończona, zdjęcia, opisy powklejałam...mamy taką mała "historię naszego dzieciństwa, poznania, zaręczyn, przygotowań do wielkiego dnia, no i w końcu śłub i weselicho".
Osobiście polecam
napisał/a: Chromowana 2008-05-10 17:05
Ksiega gosci to jest to Uwarzam, ze to swietna pamiatka Chcialabym zeby moi goscie nie tylko wpisali sie i zlorzyli nam zyczenia ale napisali czy przyjecie im sie podoba... Jak trzeba bedzie bede cale wesele do tego zachecac
napisał/a: evilgirl89 2008-05-11 13:08
Chromowana, dokładnie ja tez chce mieć coś takiego
np za 20 lat pokaże dzieciom jaki ich wujek miał brzydki charakter pisma hehehe nie no żartuje ale to bardzo dobry pomysł
napisał/a: Milka85 2008-05-13 10:05
Ja myślałam żeby oprócz księgi, poprosić fotografa o zrobienie płytki z naszymi zdjęciami od dzieciństwa do narzeczeństwa, i puścić tą płytkę przy zgaszonym świetle podczas krojenia tortu ( tak dla umilenia czekania )
napisał/a: iwa_ch 2008-05-13 11:19
Milka85, jeżeli macie taką możliwość to czemu nie
napisał/a: H2O 2008-05-13 11:21
Milka85 napisal(a):poprosić fotografa o zrobienie płytki z naszymi zdjęciami od dzieciństwa do narzeczeństwa, i puścić tą płytkę przy zgaszonym świetle podczas krojenia tortu ( tak dla umilenia czekania
Bardzo fajny pomysl