Orkiestra

napisał/a: nika6 2006-06-28 16:44
Za dwa miesiące wychodzę za mąż a jeszcze nie mam załatwionej orkiestry. Nie spodziewałąm się, że tak ciężko znaleźć kapelę. A jak już jest, to nie mają wolnego terminu. Czy to jest noralne, żeby kapelę rezerwować rok wcześniej?
Mieszkam k|Poznania, jeżeli ktoś ma jakieś namiary na zespoły z woj. Wielkopolskiego to dajcie znać.
Pozdrawiam
napisał/a: edekkredek 2006-06-29 15:58
Problem z orkiestra bywa spory. Czesto to oni determinuja udana badz nieudana impreze.
Ale moi znajomi na tydzien przed weselem musieli szukac nowej kapeli bo stara zrezygnowala. I to sie im udalo :) Wesele tez poszlo calkiem niezle.

Na pewno cos znajdziesz.
napisał/a: samsam 2006-06-29 17:04
Ja też miałąm taki problem. W ostatni poniedziałek przed wselem odmówiła mi kapela, która miałąm zamówioną już rok wcześniej. Było trochę bieganiny, aby znaleźć zespół, ale się udało. I kto wie, czy nie zagrali lepiej. Goście super się bawili i wszyscy byli bardzo zadowoleni.
napisał/a: ami1 2006-07-13 20:00
Rzeczywiście orkiestra jest ważna. A jej wybór spędza narzeczonym sen z oczu. Najlepiej to wziąć orkiestrę z polecenia. Nie mam pomysłu na kapelę z Poznania lub okolic. Możesz się jednak zapytać w restauracji, w której macie zamiar wyprawić wesele czy nie znają namiarów na dobrą orkiestrę . Nam doradzili właściciele lokalu, w który robiliśmy wesele. Dali wizytówkę i było świetnie .
napisał/a: Marusia 2006-07-14 11:16
O! To jest pomysł :). Pojedziemy zapytać o jakąś dobrą orkiestrę właścicielki hotelu, w którym będziemy mieli wesele :). Na razie mamy jeszcze dość dużo czasu do ślubu, ale rezerwować by już trzeba...
napisał/a: ami1 2006-07-14 11:19
Myślę, że to optymalne rozwiąznie, z tego względu, że właściciele lokalu nie jedno widzieli i nie na jednym weselu byli. A przecież też chcą, żeby opinia na temat wesela w ich restauracji była jak najlepsza. U nas naprawdę to sę sprawdziło. Orkiestra była . I goście bawili się super. My również.
napisał/a: samsam 2006-07-14 14:26
Właściciele lokalu mają zawsze dużo namairów na różne kapele. Zresztą prawie wszyscy z tej branże się znają. My od orkiestry dostaliśmy namiar na kamerzystę, kamerzysta polecił nam też kogoś itd. Tak więc warto się dowiadywać. Zwłaszcza, jeżeli ciężko samemu jest znaleźć.
napisał/a: Marusia 2006-07-27 22:11
Jesteśmy na dobrej drodze do załatwienia zespołu weselnego... Problemów z tym jest dość sporo, ale myślę, że udało nam się znaleźć całkiem niezłą kapelę (jedziemy ją "przesłuchać" w sobotę).
Być może uda nam się załatwić zespół weselny naszych marzeń- kapelę rockową - na drugi dzień wesela. Chociaż z tym będą duże kłopoty... (na pierwszy dzień nie było zupełnie szans )
napisał/a: samsam 2006-07-28 13:53
To będziecie mieć dość oryginalne wesele
Nigdy nie byłam na weselu z kapelą rockową. A czy goście będą się dobrze bawić?
Ja byłam w październiku na weselu, gdzie zamiast orkiestry był dj i nie było zbyt fajnie. Przez pierwsze 3 godziny nikt nie tańczył. Dopiero później, gdy łykneli kilka głębszych, wyszli na parkiet.
napisał/a: ami1 2006-07-31 12:02
Ja bym chętnie poszła na wesele z kapelą rockową . A goście jak goście, napiją się i będą bawić się przy wszystkim.
napisał/a: Marusia 2006-08-02 22:27
Zerknijcie sobie tutaj. Niestety nie będziemy mieć tej kapeli, ale już po przesłuchaniu pierwszej piosenki (Iść w stronę słońca)byłam nią zachwycona :)
napisał/a: ami1 2006-08-08 11:28
Jak dla mnie to ta kapela - to rewelacja. Naprawdę świetna. Ja z kolei jak posłauchalam wielkiej miłości - to tak mi się ryczeć chciało. Pięknie...