Orkiestra

napisał/a: tygrysa 2007-08-23 16:46
Hej!

Asia84 ja też byłam na imprezie gdzie grali Picasso i bardzo mi się podobali. Robią ogromne wrażenie, hehe, smieję się że dużo świateł i dymu A poza tym potrafią poprowadzić każdą imprezę i zagrają wszystko, od rocka po góralskie piosenki. Pamiętam, że na balu magistra mojego narzeczonego grali "Bille Jean" Michaela Jacksona na żywo, a teraz jak szukam zespołu na wesele to nie widziałam żeby jakikolwiek zespół miał to w repertuarze, a oni zagrali to zawodowo. Tak samo z resztą jak np. "Daj mi tę noc" w szalonym latynoskim rytmie. Także polecam ich gorąco.
napisał/a: Asia841 2007-08-24 11:21
No proszę jak dobrze znaleźć osobę która wie o czym mówię. To prawda że ze zespół potrafi poprowadzić każdą zabawę, u mnie na weselu ludzie tak fajnie bawili się, że aż miło było popatrzeć. W sumie trochę mnie to zdziwiło bo nastawiałam się raczej na brak zabaw. A tu proszę taka miła niespodzianka. A co do repertuaru to właśnie dlatego ich wybraliśmy na nasze wesele, a goście chyba najlepiej bawili sie przy bloku muzycznym góralskim i latynoskim.
Pozdrawiamy zespół Picasso
napisał/a: Tomaszewsy 2007-09-05 12:38
U nas grał zespół RudeBoys. Nic tylko polecić chłopaków z Południa :D
Pozdrawiamy Chłopaków od siebie i rodziców !
napisał/a: picasso1 2007-09-05 20:10
Tomaszewsy napisal(a):U nas grał zespół RudeBoys. Nic tylko polecić chłopaków z Południa :D
Pozdrawiamy Chłopaków od siebie i rodziców !


Nooo i maja wiele różnych tożsamości na wielu różnych forach
napisał/a: M_K_S 2007-09-05 21:37
picasso mgi napisal(a):
Tomaszewsy napisal(a):U nas grał zespół RudeBoys. Nic tylko polecić chłopaków z Południa :D
Pozdrawiamy Chłopaków od siebie i rodziców !


Nooo i maja wiele różnych tożsamości na wielu różnych forach


hehe a myślałem ze tylko ja to wyłapałem:)
napisał/a: picasso1 2007-09-06 10:25
Co ty, to normalne grzechy młodości, dostaną parę banów i im przejdzie
napisał/a: M_K_S 2007-09-06 21:48
picasso mgi napisal(a):Co ty, to normalne grzechy młodości, dostaną parę banów i im przejdzie


ciekawe czy to skuteczne? heheh
chyba dj na wesele też musi spróbować:) hehehe zabieram się za zakładanie kont mailowych a potem kont na forach... ale będzie o nas głośno:) (oczywiście żartuję, żeby zaraz jakiegoś bana nie było:))
napisał/a: picasso1 2007-09-07 10:29
Najgorsze, że młodzi, którzy szukają zespołu / DJ (jeśli tacy w ogóle tu bywają bo mam czasem wrażenie że tu siedzą same zespoły ) i nie czują o co chodzi, tak naprawdę mają zaciemniony obraz. A są fora (np. opolskie) które mają dział darmowej reklamy w formie normalnej strony z forum, w kolejnych wątkach są alfabetycznie ułożone zespoły (każdy ma swój wątek) i efekt jest taki, że jak się już wszyscy ogłosili za darmo to żeby się czymś wyróżnić zaczęli wykupować płatne banery Moim zdaniem pomyśł bardzo OK i w dużej mierze ograniczył praktyki typu:

"Grał u mnie zespół Bambus o jaka jestem szczęsliwa a mój nowy mąż jeszcze bardziej !!! "

A doświadczenie mam takie, że nawet totalnie zadowoleni młodzi mają w nosie pisanie po weselu recenzji na forum jaki to świetny zespół u nich grał. Nawet jak im się wyśle ze trzy linki do forów z prośbą o referencje to to się zdarza sporadycznie - patrz wyżej (dzięki Pani Joanno ) Nomen omen statystyka jest taka, że negatywna opinia rozchodzi się średnio 6 - 8 razy szybciej i mocniej niż pozytywna, a ile razy spotkaliście się z naganą dla zespołu gtóry dał ciała ? To są wyjątki - tym bardziej pochwały, normalnie powinny być jeszcze rzadsze - praw fizyki Pan nie zmienisz się rozpisałem ... i nie na temat, sorki ale może komuś trochę pomoże.
napisał/a: marcis3 2007-09-18 22:18
Gorąco polecamy zespół Picasso (www.picasso.com.pl) ! W ostatnią sobotę grali na naszym weselu i zabawa była fantastyczna, bawili się wszyscy niezależnie od wieku. Specjalnie na naszą prośbę przygotowali nawet grecki utwór 'Epimeno'. Rewelacyjna oprawa artystyczna ... i co bardzo
ważne bardzo zgrana i sympatyczna ekipa. Wszyscy goście gratulowali
doskonałego wyboru.... Są z Wrocławia, ale mówili że grają wszędzie tam gdzie ludzie lubią świetną zabawę przy dobrej muzyce...
napisał/a: picasso1 2007-09-19 23:39
Oops ! Deus ex machina Ale miłe, dziękujemy ... Epimeno, heh, ćwiczyłem dwie noce



[ Dodano: 2008-07-22, 09:00 ]
Śpieszę donieść, że mamy zmianę składu, co pewnie będzie miało istotny wpływ na wszystko co tu napisano:



Karolina (w środku) się nie zmienia (voc, acc. g.), ciąglę piękna, zdolna i sympatyczna ;)

dochodzą:
Marta (z lewej) - keyb., dr., voc. (Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej)
Justyna - voc, sax., clar. (skończyła szkołę muzyczną II stopnia w klasie klarnetu)

odchodzą:
Agnieszka - voc., acc. g (zmienia stan cywilny, w planach kreowanie przyrostu naturalnego )
Grzesiek - keyb., tr., voc. (właśnie skończył studia, dostał robotę w zawodzie daleko od wrocka.)

reszta bez zmian :D
napisał/a: Sylwiam 2008-10-07 08:19
Witam! Wszystkich szukających orkiestry z okolic Łodzi, informuję, że mam do odstąpienia rezerwację zespołu WIZARD z Pabianic na 03.10.2009. Jesetm zmuszona przełożyć terimn wesela i aby nie stracić wpłaconej zaliczki - 800 zł - poszukuję pary, która zajęłaby nasze miejsce.
Zainteresowanych proszę o kontakt: michalaksylwia@wp.pl, tel: 510-28-54-52
napisał/a: odettta 2008-10-07 15:21
Witam wszystkich!!! niedawno byłam na weselu u koleżanki i muszę przyznać że oprawa muzyczna pierwszy raz zrobiła na mnie takie wrażenie. W swoim zyciu miała przyjemność być chyba wręcz na kilkunastu tego tupu uroczystościach i często się zdarzało że to właśnie muzyka rujnowała tak dobrze zapowiadające się wesele.
Orkiestry, zespoły często łałszowały i tworzyły charakter typowego wiejskiego wesela w remizie:/ . pojawiali się równieź ostatnio bardzo modni dj-e ,ale powiem szczeże że wg mnie tego typu obsługa muzyczna jest świetna na jakąś bardziej luźniejszą imprezę-urodziny, imieniny, jakieś spodkanie, no a wesele to jednak znacznie uroczystrze, bardziej eleganckie, wyjatkowe i niepowtarzalne przezycie:)
Oczywiście liczę się z realiami - cena gra bardzo wielka rolę, dlatego ludzie czeto decydują się na tańszą opcje, godząc się z niższą klasą obsługi muzycznej...

Dlatego POLECAM muzyka grającego na weselu mojej koleżanki !!!!
Jest to jednoosobowa orkiestra, może to brzmiec mało przekonując - jedna osoba zamiast całego zespołu, ale warto umówić się na posłuchanie:)
o ile pamiętam ten Pan gra na skrzypcach, saksofonie, gitarze elektrycznej, klawisze, śpiewa i na nietypowym instrumeci, niestety nie znam nazwy - coś typu indiańskiego fletu:)
Naprawde p[olecam, obsługa muzyczna na jak największym poziomie artystycznym, muzyka powszechna - i dla młodszego pokolenia i starszego ale oczywiście wszystko z najwyższej półki:) Cenowo poruwnywajnie z dj-ami którzy puszczaja płyty i zespołami z dwoma instrumentami fałszującymi na krzyż;p
Sama go już sobie zaklepałam

POLECAM:
Wiesłam Juszczak tel 602 345 617 Łódź

i pozdrawiam wszystkich planujących ten wyjatkowy dzień):)