Orkiestra

napisał/a: ~gość 2006-11-29 14:16
jak koledzy to ja też http://www.spektrum.jak.pl
napisał/a: ami1 2006-11-30 10:17
A ja zapraszam wszystkich ogłaszających się do zamieszczenia wizytówki tutaj
Dodaj wizytówkę
napisał/a: kroaszek 2006-11-30 15:53
WITAM!!

Ja mam takie male pytanko,czy ktos mi moze podac jakas polska piosenke w rytm salsy,albo cos podobnego.
Blagam o pomoc,bo to dla mnie wazne

[ Dodano: 2006-11-30, 15:54 ]
I JESZCZE JEDNO CZY KTOS WIE COS O KAPELI ZE SLASKA ZWANEJ "JASKI"

BUZIAKI
napisał/a: ~gość 2006-12-05 13:52
Witam...
Zadan salsa w tym momencie nie przychodzi, ale z latynoamarykańskich, to może być:
- samba (np. Mexicana)
- bossanova (np. wiele wersji Pod papugami)
- cha cha (np. Serduszko puka w rytmi cha-cha)

Raczej nie kojarze zadnego popularnego utworu w Salsie... Jedyne co mi przychodzi an myśl, to wiele aranżacji Adama Sztaby w Tańcu do Gwiazd było w Salsie (np. Takie Tango)
Pozdrawiam...
napisał/a: zenon2 2007-03-29 12:49
to ja polecam sprawdzony zespol: www.karpeta.com.pl sa niesamowici!! duze doswiadczenie (co widac) i elastycznosc. a przy tym sa tani (to tez wazne ;)). pozdrawiam
napisał/a: picasso1 2007-05-02 20:55
Jak wszyscy to wszyscy







Film 100% live! http://www.aliansconsulting.eu/film1.avi

Szybkie słuchanie:

Blues Brothers – Everybody Need Somebody www.aliansconsulting.pl/001.mp3
Lombard – Szklana Pogoda www.aliansconsulting.pl/002.mp3
Santana – Corazon Espinado www.aliansconsulting.pl/003.mp3

[url]www.picasso.com.pl[/url]
napisał/a: kajka260 2007-05-04 18:25
Ja tez jestem na etapie szukania orkiestry. Przesluchalam juz chyba 20 roznych, ale tylko jedna nam sie tak naprawde spodobala, ale niestety juz nasz termin maja zajety!
Czy ktos moze zna fajna orkiestre z okolic Lublina? Bede wdzieczna za pomoc!!
napisał/a: Andzia1 2007-05-07 22:07
Witam wszystkich :)

Tak jak większość mam problem ze znalezieniem orkiestry ... :(
Jak już z jakaś mam sie spodobała to niestety nie ma terminu wolnego ... :(
POMOCY
napisał/a: Anetka1 2007-05-07 22:12
Andzia, napisz chociaż z jakiego regionu kraju jesteś, bo jak z krakowa to mogę pomóc.
napisał/a: Kinia 2007-05-08 01:56
Nasza orkiestra bardzo się wszystkim podobała nazywa się Fiesta i jest z Lublina
napisał/a: ola271 2007-05-11 09:05
Czy ktoś zna może zespół Ulysses???
napisał/a: palika 2007-05-11 10:14
Przykro mi,ale nigdy nie słyszałam o tym zespole.

Odnośnie mojej orkiestry to było tak,że obdzwoniliśmy chyba z 20 zespołów i żaden nie miał wolnego terminu. Już nawet chciałam zamówić Dj_a, ale jeden pan z orkiestry do którego dzwoniliśmy podał nam numer do swojego znajomego. Powiedział,że wątpi,aby termin miał wolny,ale że nie szkodzi nam spróbować. Byłam tak zrezygnowana,że już nawet chciałam sobie odpuścić,ale Norbert zadzwonił i...okazało się że są wolni . Byłam zadowolona do czasu ,gdy przekroczyliśmy próg domu szefa orkiestry . Nie sprawiał on pozytywnego wrażenia i nawet ściskałam N. za rękę,żebyśmy szybko się stamtąd ewakuowali . Jednak,gdy facet puścił nam demo wiedziałam,że to był dobry wybór. I nawet moja "kochana teściowa" pochwaliła ten wybór,bo jak się okazało zna dobrze kobietę,która w tym zespole śpiewa. Powiedziała,że super grają i potrafią rozkręcić nawet najsztywniejszą imprezę. Potem się okazało,że ciotka N. miała tą orkiestrę na studniówce i mówiła,że rewelacyjnie śpiewali. I teraz już jestem bardzo spokojna i zadowolona z wyboru. Orkiestra najczęściej gra w hotelu Tarnovia .
Jak nas potem poinformował szef,3 godziny po podpisaniu umowy zadzwoniły jeszcze 2 pary pytające się właśnie o nasz termin