Jakie piesni (piosenki) w kościele

napisał/a: ~gość 2009-05-07 10:14
mani, ona czesto gra u mnie w Kosciele wiec juz nie raz sluchalam tu mozna posluchac http://www.muzykanaslub.pl/
napisał/a: mani2 2009-05-07 10:18
To fajnie , czyli nic Cie nie zaskoczy :) Profesjonalistka :)
napisał/a: niebieskooka3 2009-05-21 17:52
no ja tam jeszcze nie wiem dokładnie, co bedzie śpiewane na moim ślubie, bo mój wujek jest organistą w tym kościele, napewno zatem bedzie chciał mi coś zagrać a moja kuzynka(skrzypaczka) będzie grać razem z nim. Poza tym mam jeszcze chór, do którego należę i mamy taką tradycję, że oni śpiewają na ślubach członków chóru, bądź rodzin członków chóru :) jednego, czego jestem pewna to to, że chcę "Sunrise, suset" ze Skrzypka na dachu, z tym, że w polskim wykonaniu "To świt, to zmrok", z racji tego, żeby wszyscy goście zrozumieli tekst :)
napisał/a: ~gość 2009-05-21 21:48
niebieskooka, a w ktorym momencie?? Bo tez o tym myslalam ale jakos momentu nie moge dopasowac
napisał/a: patrysia1101 2009-05-31 17:52
mój zespół kościelny bardzo ładnie śpiewa piosenkę Eleni : "W Twoich dłoniach " i na pewno ta piosenka będzie po złożeniu przysięgi małżeńskiej.
napisał/a: monia81 2009-05-31 18:50
moj organista (którego nawet nie słyszałam ) poniewaz z mojej parafi organista własnie w ten weekend wyjezdza :( i musiałam wziąść polecanego organiste przez ksiedza . nie zapytał mnie czy mam jakies zyczenia specjalne itp. poprostu powiedzial ze zaspiewa i zagra i tyle
ale jak dzwoniłam do proboszcza z inna sprawa to powiedział ze bede bardzo zadowolona bo p Andrzej pięknie spiewa.
napisał/a: niebieskooka3 2009-06-03 23:12
Magda_86, ja myślałam właśnie o momencie po przysiędze albo w czasie komunii, na sam koniec pewnie zaśpiewają "Niech wam Bóg błogosławi" a co do reszty to się wyklaruje jeszcze do kwietnia :)
napisał/a: ~gość 2009-06-04 17:52
niebieskooka, rozumiem. Mam nadzieje ze mnie we wrzesniu cos sie rozjasni bo wtedy mam spotkanie z solistka.
napisał/a: mnpszmer 2009-06-06 23:29
Wiecie co dziewczyny ja się nawet nie zastanawiałam nad pieśni w kościele.Nawet nie wiedziałam, że mogę sobie wybrać.
napisał/a: ~gość 2009-08-22 10:48
Pelliroja napisal(a):Przed ołtarz Twoj, Panie

ma ktoś to w wersji do posłuchania?
słowa są piękne ale chciałabym zobaczyć jak to wygląda w akcji
napisał/a: KAROLCIA25 2010-05-21 20:12
A mnie się marzy,aby na moim ślubie zaśpiewał John Paul Mary Wiecie kto to?Uwielbiam jego głos,ale to nierealne marzenie
napisał/a: pnG 2010-06-29 03:06
potrzebuje cały tekst tej piosenki, fragment dodany przez mnie , zgrany z filmu z wesela znajomych...

http://w433.wrzuta.pl/audio/aUliHevAMmN/slub

"Czy im się spełnia piękne sny
Czy w oczach błysną gorzkie łzy
Wszystko to będzie miało sens..."