JAKA PIOSENKA DLA RODZICÓW??

napisał/a: weramix 2012-04-21 09:46
anka0611 napisal(a):
weramix napisal(a):ja bym porozmawiał z zespołem i zmienił słowa piosenki "drogi ojcze" Na drogi dziadku droga babciu
inne propozycje

tak tyle że narzeczonego Anulkadg wychowali rodzice i tez nie pasuje


Można przemiennie zmieniać raz dziadku raz ojcze a wszyscy będą wiedzieć o kogo chodzi
napisał/a: Anulkadg 2012-05-05 21:40
Sushinka, tylko dziadkowie się dokładają trochę bo w większości to my płacimy:)

Myślałam nad zmienieniem słów ale właśnie nie chciałabym żeby raz śpiewali drogi ojcze a raz drogi dziadku.. niezbyt mi się to podoba niestety...

Myślałam jedynie o cichym puszczeniu Walca z Dni i Nocy a my byśmy przeczytali podziękowania... ale nie wiem czy to pasuje...
napisał/a: chickadee 2012-05-06 16:54
My będziemy mieć Preludium - To dzięki wam, a podczas wręczania upominków ref. Radość najpiękniejszych lat - Anny Jantar. Wspólnego tańca w kółeczku nie bedzie za to wspólne sto lat odśpiewane przez wszystkich. W trakcie podziękowań - mamy w planie pokaz slajdów - zdjęć rodziców tylko ze jak narazie mamy pełno zdjęć moich rodziców, zaś mojego R. rodziców jak na razie nic - bedziemy musieli porobić ;/
napisał/a: picasso1 2012-07-12 09:01
Jest sporo piosenek dla rodziców, ale jak jest problem z wyborem, to może być przecież dowolny ulubiony przez nich utwór !
napisał/a: Sushinka 2012-07-30 19:16
Anulkadg, pasuje !!!!!!
napisał/a: MerW 2015-10-13 11:11
Proponuje "Radość najpiekniejszych lat" + krótkie słowne podziękowanie rodzicom.