Godny polecenia fotograf i kamerzysta Toruń ( slub07.2016)

napisał/a: ramonka1 2015-02-05 17:49
Witam !
Postanowiłam założyć pościk :) chodzi mi o informacje od rzetelnych osób na temat jakiegoś godnego polecenia fotografa i kamerzysty chodzi o uroczystość ślubną i miejscowość Toruń . Czy któraś z Was może mi polecić jakiegoś dobrego fotografa i kamerzystę ? Będe bardzi wdzieczna za informacje .
napisał/a: foriss 2015-02-05 22:32
Dominik z www.utrwalwspomnienia.pl jest dobry, ale to niestety Olsztyn. Możesz zapytać ile weźmie za ewentualny dojazd...
napisał/a: arleta881 2015-02-06 01:26
Cześć, my mamy fotografa, który jest członkiem naszej rodziny i zrobi nam zdjęcia w ramach prezentu. Byłam w tamtym roku w sierpniu na weselu w Raciborzu, i fotografowała całą uroczystość kobieta o ile dobrze pamiętam z Nowego Sącza. Widziałam zdjęcia i powiem szczerze że nie ma się do czego przyczepić. Kuzynka bardzo mi ją polecała. Wiem, że dojeżdża w różne rejony kraju, a cena jest do uzgodnienia bo sami mieliśmy ją zamówić do siebie. Ale wiadomo jak ma się w rodzinie przyszłego męża fotografa, to zrezygnowaliśmy :P
Mam jej wizytówkę to podam adres strony internetowej. www.dreamartstudio.pl

A kamerzystę też będziesz miała na weselu? Narzeczony uparł się że chce mieć film z wesela, mi się wydaje że zdjęcia wystarczą a filmu i tak się pewnie więcej jak raz nie będzie oglądać. I tak sami nie wiemy czy się zdecydować czy nie. Pozdrawiam
napisał/a: AndrzejB 2015-02-18 18:19
Moge polecic Maćka z MMFilms.eu. z własnego doświadczenia. Wiecej informacji znajdziecie na pewno na stronie. To na co ja zwracałem uwagę to film zrobiony w formie dokumentu, aż chce sie ogladac niz jeszcze pojawiające się produkcje wójka z kotletem itp.
napisał/a: respberry90 2015-05-05 16:05
my oferujemy fotografie i film kraskastudio.pl
napisał/a: sorgvin 2015-08-19 09:42
Mogę polecić [mod:reklama usunieta]. Byli na moim ślubie i efekty ich pracy są co najmniej zadowalające.
napisał/a: bialaprzystan 2015-08-22 00:38
Ech, ten zacny Toruń