Fotograf-śląsk

napisał/a: soine 2011-02-18 16:01
za drogo? Ona ma chore te ceny 2000zł za pierwszych kilka tańców!
a zdjęcia dla mnie taką rewelacją nie są...
napisał/a: ~gość 2011-02-18 17:31
nie zwracajcie uwagi - ta użytkowniczka notorycznie reklamuje pewnego fotografa i dja
napisał/a: soine 2011-02-21 15:20
kto
napisał/a: 6144c962d4658ed6f225f41b50e37e89a6189d07 2011-03-08 09:31
Ooo napisal(a):4500 to bardzo drogo jak dla mnie.


To poszukaj tańszego, nie musi to być fotograf renomowany, poszukaj fotografów którzy jak i ja próbują wbić się na rynek i zrobią Ci zdjęcia za 1/4 tej ceny a równie dobrze.
napisał/a: roszka 2011-04-11 14:33
grenob, masz rację, czasem słono płaci sie za nazwisko. a młodzi ambitni starają się bardziej - tak mi się wydaje. Mozna zdjęcia ze stron fotografów sobie podejrzeć, mój znajomy też robi a efekty jeśli ktoś chce to można sobie zoabczyć tutaj [Mod: reklama usunięta], to akurat plener.
napisał/a: cranium84 2011-04-16 00:30
maślinka napisal(a): po prostu szkoda mi pieniedzy, za niższa cene mam wiecej zdjec i kaske oszczedzona np. na wyjazd każdy ma inne zachcianki


Jednym zależy na bardzo dobrych zdjęciach innym zależy ale mniej a znowu innym nie zależy w ogóle. Najważniejsze by mieć tego świadomość i zdawać sobie z tego sprawę. Jedni wolą zdjęcia i pamiątkę inni wyjazd... i jest ok

200 dobrych zdjęć z reportażu to jest liczba w sam raz. Nie za dużo nie za mało.
napisał/a: agnieszkamandal 2012-07-21 18:40
oko_malarza napisal(a):
Timona napisal(a):mala_zuchwala napisał/a:
najlepsi w Polsce (serio) no i ze śląska:
Agnieszka Mandal http://www.agnieszkamandal.com/pl
Bartosz Jastal http://www.bartekjastal.com/


Nic dodać, nic ująć


też tak myśle

ale
1) cena
2) ilosc zdjęć za te cene

nas poważnie zniechęciły. wybraliśmy reportaz z całego tak waznego dla nas dnia, chce miec uwiecznione wszystkie chwile wzruszenia. nie tylko kilka.

[ Dodano: 2011-02-03, 22:34 ]
a robiąć mały off topic: ceny niektórych fotografów powalają na kolana. najwyzsza kwote jaka widzielismy to 8500 zł.
nie stać nas nawet na 4000 za zdjecia ( a tak mniej wiecej teraz chca ci naszym zdaniem najlepsi)



Witam!

Tutaj Agnieszka Mandal
Dziękuje bardzo za polecenia i miłe słowa!:)
Jeśli chodzi o wątpliwości co do ceny, ilości zdjęć i albumów najlepiej uzyskiwać informacje u źródła czyli u mnie:) Z roku na rok moja oferta nieco się zmienia . Pewne elementy są jednak stałe...chciałam sprostować dwie błędne informacji, które rzuciły mi się tutaj w oczy...

- każdy pakiet w mojej ofercie ślubnej ZAWIERA album lub fotoksiążkę
- gwarantowana liczba zdjęć w poszczególnych pakietach to rzeczywiście ok 200 fotografii ale jest to liczba GWARANTOWANA i MINIMALNA najczęściej przekazuje klientom ok 300- 400 zdjęć....ale zależy to oczywiście od kilku innych czynników np wielkość, wesela ,liczby gości...

Pozdrawiam!
napisał/a: Aneczka88 2012-12-17 18:06
Witam was serdecznie kochane
wybaczcie ze dawno się nie udzielałam, ale natłok spraw i obowiązków zbił mnie z życia na forum :(
juz wszystko załatwione w 98% dopięte na ostatni guzik : ))
Odnośnie wielkiej afery fotografa znaleźliśmy w bardzo prosty sposób- przez google! :) hihih
Chłopak młody z Dąbrowy Górniczej- [Mod: reklama usunięta] .
Na początku zaprosił nas do siebie na kawę, pokazał bez żadnego proszenia zdjęcia z ostatnich wesel - nie częściowo, a po 300-400 zdjęć wiec odrazu był na plus. Nie było żadnego mydlenia oczu, przyniósł fotoalbum - MEGA śliczny !! Został mi tydzien do uroczystości, własnie dzis dzwonił pytał o której ma byc wszystko potwierdzał co bardzo mi się spodobało, po uroczystości moje złote dam Wam znac odnośnie efektów :*

Pozdrawiam kochane :*

[ Dodano: 2013-01-04, 01:04 ]
Z faktu częstych pytań w PW chciałam napisac ze w googlach wpisałam : zdjęcia ślubne dąbrowa górnicza / Fotografia ślubna dąbrowa górnicza :) Pozdrawiam Kochanee :)
napisał/a: Magiczna10 2016-03-12 14:06
Ja miałam ślub w Rybniku :) Naszym fotografem był Pan Patryk Wolański, reportaż ślubny mamy naprawdę przepiękny :) Zresztą zobacz sobie sama, ma wiele zdjęć pozamieszczanych na swojej stronie, sama ocenisz. My jesteśmy zachwyceni ze współpracy z nim.
napisał/a: endo2000 2016-08-04 13:10
w Bielsku Białej jest studio Ocal Chwile. Kobieta ma talent
napisał/a: lalibet 2016-09-12 13:19
Ze swojej strony mogę polecić --- http://bartcaban.pl/ . Jest to forgraf działający na terenie Małopolski oraz Śląska. Robili zdjęcia na ślubie mojej siostry rodzinej oraz potem na moim. Obie jesteśmy zadowolone. Fotografie ładne, jest ich bardzo dużo. Wiele zdjęć jest ładnie podretuszowanych. Sesje piekne, bardzo arstystyczne. Do fotoksiążki również nie mam zastrzeżeń.
napisał/a: focsalfa12 2016-09-19 11:03
Najlepszy fotograf ślubny na to http://www.patrykwolanski.pl/ :D Polecam zajrzeć na stronę fotografa, jest tam wiele wykonanych przez niego zdjęć ślubnych więc masz pewność, że będziesz mieć wspaniałą ślubną pamiątkę.
Polecam i pozdrawiam :)