Czy do podziękowania dla rodziców mam kupić kwiaty i jakie

napisał/a: 4Charlie 2007-10-03 20:18
My rodzicom kupujemy podziękowania takie jak tu:
http://www.allegro.pl/item248583839_eleganckie_podziekowania_slubne_w_super_cenie.html
Tekst osobiście sami ułożymy do takich podziękowań.
A dla gości, bo chcemy żeby każdy miał jakąś pamiątkę takie pudełeczko a w środku cosik słodkiego:
http://www.allegro.pl/item252284972_podziekowania_dla_gosci_zaproszenia_.html
albo tradycyjnie:
http://www.allegro.pl/item250172196_najtansze_podziekowania_dla_gosci_2_szt_.html
Co wy na to?
napisał/a: Belay 2007-10-04 14:53
Nad tymi pierwszymi, sama się kiedyś zastanawiałam :)

Dla gości zamówiłam aniołki, ale wyleciało mi z głowy ich wręczenie i nosiłam je ludziom dopiero po weselu

Wszystkie są fajne i będą miłym akcentem, ale decyzja należy do Was. Ja miałam problem, ale w końcu zdecydowałam się na złote aniołki - mało kto wybiera podobne :)
napisał/a: sylwunia_r1 2008-04-08 21:00
Reanimuję temat bo mam problem, może ktoś ma jakieś nowe i oryginalne pomysły?

Proszę o radę, chciałabym jak każda(każdy) podziękować rodzicom i wyjątkowy sposób a pomysłów BRAK :(
Nie mam za dużo czasu....
napisał/a: evilgirl89 2008-04-08 21:47
sylwunia_r, w jakimś pokrewnym temacie są pomysły jak np kosze z fajnymi skarbami czy puchary jak dla zwycięzców
napisał/a: sloneczko1 2008-04-08 23:06
ja dopiero planuje slub ale pomysl z pucharkami tak mi sie spodobal ze juz zaklepane jedno z glowy a gdzie reszta
napisał/a: ysmay 2008-04-10 16:33
Belay napisal(a):Ja nie chciałam wielkich koszy kwiatów, czy gigantycznych bukietów. Daliśmy im bardzo długie, piękne, czerwone róże. Miały one charakter symboliczny. W trakcie podziękowań wspomniałam o tych różach - ".


My dokladnie robimy tak samo. Do tego mamy dostana po jakism upominku. A pozniej albumy ze zdjeciami slubymi
napisał/a: Anika_111 2008-06-05 23:04
Kwiaty od gosci dla rodzicow??? Nigdy w zyciu! Nawet mi przez mysl nie przyszlo, ze mozna cos takiego zrobic. My juz zamowilismy bukiet slubny i 2bukiety dla rodzicow w tej samej kwiaciarnii
napisał/a: ola48 2009-01-12 16:40
Witam!
Jestem matką młodego-ślub odbył sie 2 tygodnie temu.Na weselu było piękne podziękowanie, kwiaty i piosenka 'cudownych rodzicw mam'.Było nam rodzicom naprawde przyjemnie-czuliśmy się docenieni i dumni z dzieci.Otrzymany ,piękny bukiet zabrałam do domu-zasuszyłam nawet na pamiątkę.Dwa dni temu przeglądając zdjęcia ślubne,zauwazyłam na jednej z fotografi,ze ten bukiet trzyma moja przyjaciołka-był to bukiet przeznaczony dla młodych od naszych przyjacioł.Wtedy zrozumiałam,że otrzymaliśmy ich kwiaty.
Jest mi teraz bardzo przykro, że w ten sposób potraktowali nas młodzi-i nie wiem jak z tego wybrnąć, czy coś mówić synowi i przyjaciółce,która widziała całą tę sytuację?I co ona sobie pomyślała?Jest mi teraz wstyd za syna.
napisał/a: ~gość 2009-01-12 19:43
ola48, nie wyciągaj pochopnych wniosków - może nastąpiła jakaś "awaria" i np kwiaty przeznaczone dla rodziców uległy zniszczeniu, nie dostarczono ich, ktos je zgubił w rozgardiaszu i młodzi wybrali najpiękniejszy bukiet z tego, co było pod ręką, żeby jakoś wybrnąć? Nie bardzo wierzę, że skoro przygotowali dla Was podziękowanie, piosenkę i w ogóle cały punkt programu, zapomnieli o kwiatach.
napisał/a: iwa2 2009-01-12 23:32
byłam na weselu, na którym młodzi kwiaty, które dostali od gości dostarczyli do kwiaciarni a tam je przerobili na piękne kosze i dali rodzicom przy podziękowaniach a najgorsze jest to, że tego nie ukrywali

Mogło się tak zdarzyć jak pisze Beatrix ale mi nawet nie przyszło by do głowy żeby coś takiego zrobić.
napisał/a: pirania2 2009-01-13 00:45
iwa napisal(a):młodzi kwiaty, które dostali od gości dostarczyli do kwiaciarni a tam je przerobili na piękne kosze i dali rodzicom przy podziękowaniach
uważam że to już wyrachowanie jest - a może i nawet chamstwo

ja byłąm na weselu gdzie Młodzi zapomnieli o kwiatach dla rodziców i wzieli pierwsze z brzegu kwiaty te co dostali od gości i wręczyli je rodzicom - dla wszystkich to był szok i oczywiście po weselu pozostał niesmak
napisał/a: ~gość 2009-01-13 09:07
ola48, czyżby chcieli zaoszczędzić???
też nei wiedziałabym jak się zachować....