Co na prezent ślubny?

napisał/a: Gosia_24 2010-08-23 20:38
Zaryzykowałam i kupiłam coś niepowtarzalnego spersonalizowaną książkę, napisaną specjalnie dla młodej pary. Było to opowiadanie wymyslone przez autora na podstawie informacji, które mu napisałam o młodej parze. Mówię wam "bomba". Aż mnie zdziwiło jak autor tego opowiadania na podstawie niewielu informacji tak trafił w sedno i skonstruował tak fajne opowiadanie. Książka jest połączona z księgą gości weselnych. Tak że w drugiej części wpisują życzenia wszyscy obecni na weselu. Naprawdę fajna pamiątka. Wszystko jest opakowane w twardą oprawę (też spersonalizowaną) i twarde zgrabne pudełko. Polecam macie naprawdę gustowny niepowtarzalny i niebanalny prezent. Cena nie jest wygórowana 149 zł. Trzeba tylko pamiętać żeby zamówić ją przynajmniej dwa tygodnie przed ślubem. Tak, że trzeba pomyśleć trochę wcześniej o prezencie. Wydawnictwo nazywa się Siedem Mórz. Adresu nie piszę bo potraktują to jako reklamę na forum. Skorzystajcie z googla. Książka na zamówienie.
napisał/a: białadama 2010-08-23 23:48
Za reklame się płaci ;)
napisał/a: kubaikea 2010-09-10 00:22
Czy zdarza się Wam kupować przyjaciołom na prezent ślubny jakieś gadżety do mieszkania? Czy myślicie, że to dobry pomysł?
napisał/a: Ooo 2010-09-10 07:41
jeśli wiesz co przyjaciele lubią i co im się podoba to dlaczego nie? co innego kupować pod siebie :) wtedy bym nie ryzykowała
napisał/a: Mart 2010-09-10 13:38
ja mam problem, za 2.5 tyg ślub znajomych i nie mam pojecia na co sie zdecydowac .. aaaaaaaaa !!!!
napisał/a: Gosia_24 2010-09-10 14:50
białadama napisal(a):Za reklame się płaci ;)


To co napisałam to nie reklama. Po prostu opis był troche obszerny bo nie spotkałam niczego takiego nigdzie i chciałam pomóc w wyborze osobom mającym dylemat. To naprawdę ciekawa propozycja ja byłam zadowolona.
napisał/a: Surija1 2010-09-10 16:02
Kuba_IKEA napisal(a):Czy zdarza się Wam kupować przyjaciołom na prezent ślubny jakieś gadżety do mieszkania? Czy myślicie, że to dobry pomysł?

Ja myśle że rzeczy do mieszkania sa dobre, jesli para młoda nie mieszkała już np 6 lat przed ślubem razem ;-P bo wtedy to raczej wyposażenie mają już. Najlepiej spytac czego młodzi chcą, my np stawiamy na koperty bo czeka nas wymiana okien, ale koledzy z pracy mojego K kupują nam zestaw garnków, a moja przyjaciołka jakies obrusy, zastawę etc.
napisał/a: ironia1 2010-11-09 09:01
to może i ja się wypowiem :) my chcieliśmy pieniażki i książki i bardzo fajnie wyszło :) całą biblioteczkę mam zapełnioną :) i tylko jedna książka się powtórzyła :)
dostałam też od kogoś zestaw szklanek i jakis dzbanuszek, i,....stoi w kuchni nie odpakowany do dziś

ale z takich nadprogramowych prezentów miło wspominam upominek od siostry :) dostałam oprócz ksiażki i kasy zestaw super pościeli PLUMS, naprawdę fajna sprawa. Prezent taki exclusive no i zawsze się przyda :) a siostra wariatka nie dosć że prezent że kasa to jeszcze pościel...za rok będę musiała dla niej przygotować coś specjalnego :)
napisał/a: witwoj77 2011-03-12 11:42
ostatnio bylem na slubie brata i widzialem wspanialy prezent jaki dostal a mianowicie obraz wydrukowany na plótnie podzielony na 3 czesci super to wyglada w pokoju cos podobnego znalazlem na tej stronie [ Regulamin pkt. 5]
napisał/a: ~gość 2011-03-13 17:16
witajcie kochani,
my też mamy problem z prezentem na ślub brata mojego P.
Chcemy im dać kasę ( i to nie mało ) ale oprócz tego chcemy zrobić im prezent-pamiątkę coś, co będzie im przypominało ten dzień i nas przez długie lata.
No i właśnie nie mamy pomysłu co to może być :(
Może ktoś z was ma jakiś pomysł lub robił bliskiej osobie podobny prezent ślubny?
napisał/a: martini_ka 2011-09-22 13:38
Jeśli na prezent planujecie sztućce to ok, ale porządnie wykonane, poręczne i ładne, żeby była pamiątka praktyczna na lata.
napisał/a: irenakret 2011-10-15 14:56
Ciekawym prezentem może być zmetalizowana figurka pary młodej.Prezent z humorem i do tego mało spotykany to ważne tak myślę Polecam zobaczcie.