Tren w połączeniu z długim welonem???

napisał/a: Ooo 2011-12-06 09:52
To chyba pozostaje pierwsze rozwiązanie jakbym zdecydowała się na welon do ziemi :) bo raczej nikt u mnie nie ma wprawy w odpowiednim skracaniu welonu tym bardziej z koronki
napisał/a: daffodil1 2011-12-06 11:45
Ooo, ja od samego początku będę miała dwa :) jeden sięgający za tren, drugi do talii :) po ceremonii zdejmuję po prostu ten dłuższy :)
napisał/a: chabrowa1 2013-12-07 18:53
dziewczyny odkopuję temat... czy do tiulowego 0,5 m trenu będzie pasował długi welon? może co poniektóre dziewczyny widziały zdjęcie w temacie nasze suknie (str 653) proszę o szczere odpowiedzi
napisał/a: Joasia.K 2013-12-07 20:07
chabrowa, ja nie jestem fanką ani trenów ani długich welonów ale wg mnie na zdjęciu wygląda całkiem fajnie i Ty bardzo ładnie wyglądasz to indywidualna sprawa i zalezy jak Ty to widzisz bo ja wiem ze czułabym się źle w takiej sukni i welonie, poprostu by mnie to denerwowało . ale jesli chodzi o zdjęcie Ciebie w tej wersji to mi sie podoba
napisał/a: Taśka 2013-12-07 21:26
chabrowa, Na zdjeciu widac ten tren jakby nie był z samego tiulu tylko mial pod warstwa tiulu material i jesli jest tak jak widac to ja bym raczej zrezygnowala z trenu a dala ten piekny długi welon .
A jesli tren jest jako sam tiul to niech jest plus ten długi boski welon.
napisał/a: chabrowa1 2013-12-07 21:57
Joasia.K napisal(a):jesli chodzi o zdjęcie Ciebie w tej wersji to mi sie podoba

Taśka napisal(a):Na zdjeciu widac ten tren jakby nie był z samego tiulu tylko mial pod warstwa tiulu material
dokładnie tak jest
Taśka napisal(a): A jesli tren jest jako sam tiul to niech jest plus ten długi boski welon.
ja się własnie martwię, że tren tiulowy, welon jakby nie patrzeć też, no i że za dużo tego tiulu będzie i czy wy własnie też takiego wrażenia nie macie...poza tym tren pół metrowy niby ma być... a na zdjęciu jakoś tak dużo dłuższy mi się wydaje... może jak go dopasują do mojego wzrostu, to będzie się jakoś inaczej prezentował... po prostu nie chce przesadzić z ilością materiału bliscy podpowiadają, żeby z niego zrezygnować... pani w salonie natomiast wyleciała do mnie z tekstem: 'niech pani nawet o tym nie myśli' i teraz bądź mądry i pisz wiersze... ja siebie z tyłu tak nie widzę... najlepiej jakby ją ktoś inny przymierzył i mogłabym sobie na tren popatrzeć z boku
napisał/a: Taśka 2013-12-07 22:21
chabrowa napisal(a):ja się własnie martwię, że tren tiulowy, welon jakby nie patrzeć też, no i że za dużo tego tiulu będzie
No moze i racja. Hmm
Ogólnie to na zdjeciu pieknie wyglada. A tren masz odpinany całkowicie czy jakos sie go podpina?
napisał/a: chabrowa1 2013-12-07 22:29
Taśka napisal(a):A tren masz odpinany całkowicie czy jakos sie go podpina?
niestety tylko się go podpina... nie jest to zbyt komfortowa opcja... zwłaszcza dla mnie długi welon+ tren+ obcacy jak sie w tym nie zabiję, to będzie cud no ale powiedzmy, że z tym trenem mogłabym się poświęcić, gdybym tylko wiedziała, że naprawdę zrobi efekt a nie będę wyglądała jak delikatnie mówiąc kupka zwiniętego materiału
napisał/a: Taśka 2013-12-07 22:59
chabrowa napisal(a):a nie będę wyglądała jak delikatnie mówiąc kupka zwiniętego materiału
A te panie podpinaly ci ten tren jak byłas w salonie? Ładnie to wygladalo w lustrze ?
napisał/a: chabrowa1 2013-12-07 23:40
Taśka napisal(a): A te panie podpinaly ci ten tren jak byłas w salonie? Ładnie to wygladalo w lustrze ?
tak zaobserwowałam, że nie ma efektu 'kuperka' ale w dalszym ciągu jest ryzyko, że pętelka się przerwie czy guzik urwie... ech, ciężki temat
napisał/a: Taśka 2013-12-07 23:49
chabrowa napisal(a):że pętelka się przerwie czy guzik urwie... ech, ciężki temat
Kochana jest tez ryzyko jak bedziesz miala bucty na obcasie ze obcas sie złamie Oj ty panikaro,w pogotowiu miej ze soba nitke i igle i w razie "w" sie naprawi to nie problem a jak nie ma efektu kuperka to jest duży plus
napisał/a: chabrowa1 2013-12-08 12:00
Taśka napisal(a): Oj ty panikaro,w pogotowiu miej ze soba nitke i igle i w razie "w" sie naprawi to nie problem a jak nie ma efektu kuperka to jest duży plus
dzięki ale trochę odbiegłyśmy od głównego problemu co z tym nieszczęsnym trenem tiulowym i rozłożonym w połączeniu z długim welonem bo jedni piszą, że pasuje, inni że nie... a jeszcze inni, że wszystko zależy od trenu... ale nikt nie poruszył konkretnie wątku tiulowego trenu...