Tren w połączeniu z długim welonem???

napisał/a: Chromowana 2008-07-18 23:10
Przeczytałam właśnie artykuł gdzie piszą, że do sukni z trenem najlepiej założyć dłuższy od niego welon. Jak myślicie to dobry pomysł???
napisał/a: ~gość 2008-07-18 23:15
Chromowana, myślę, że to zależy od kroju sukni - jeśli np ma efektowny tył, to chyba nie warto? Wydaje mi się, że jeśli jest tren, welon właśnie nie musi być taki długi - przynajmniej ja to tak widzę, dla mnie byłoby to powtórzenie. Ja do sukni z trenem w ogóle odpuściłabym sobie welon, ale ja jestem zdeklarowaną minimalistką, więc pewnie nikt mnie nie poprze
napisał/a: evilgirl89 2008-07-19 07:04
Chromowana, powiem szczerze że dla mnie osobiście to za dużo albo jedno albo drugie
tak jak z fryzurą
albo diadem albo kwiatek we włosy
własnie dla mnie do trenu pasuje jakiś delikatny welon
ale to tylko moje zdanie
napisał/a: orka2 2008-07-19 08:37
To zależy od suknie i od welony :) ja mam maleńki terenik i welon do ziemi, z tym że moj welon jest starsznie delikatny, taka mgiełka i pasuje mi (mam taka nadzieję) do sukni i trenu :)
napisał/a: basia1125 2008-07-19 10:55
Ja też myślę, że to zależy od sukni.
Jeśli tren jest gladki, to można się pokusić o dlugaśny welon.
Wtedy przynajmniej taki jak dlugość trenu, na pewno nie krótszy.
A jeśli jest już z czymś, tak jak mój mial kwiaty, albo jakis bardzo zdobny haft, to już nie pasuje.
napisał/a: Asior 2008-07-19 11:44
Ja początkowo chciałam mieć krótki welon. Do pasa. Mój tren nie jest długi. Później na jednej z aukcji spodobał mi sie dłuższy welon, ale delikatniejszy od pierwszego zakupionego i zdecydowałam że wezme ten dłuższy. NIe jest do ziemi. Ma 1,40 i mysle że bedzie pasował.
Welon długi tak jak tren jest ok, ale dłuższy mógłby razić.
napisał/a: bluebell1 2008-07-19 13:35
kurcze moim zdaniem nie powinien być welon dłuższy, od trenu, to przesada i ja bym się tak napewno zaplątała.

ps. nie znacie jakiegoś fajnego miejsca gdzie mogę kupić welon mgiełkę, długi i nie za 300 zł jak mi próbuje sprzedać pani w Madonnie, proszę o podpowiedzi na pw.
napisał/a: basia1125 2008-07-19 13:58
Może to nie jest najpiękniejsze upięcie welonu, ale to tak dla przykladu, że ciut dluższy welon od trenu dobrze wygląda.

napisał/a: Asior 2008-07-19 15:31
basia1125, mi sie nie podoba:) rzecz gustu.
I pomyśl jak ta panna młoda ma tańczyć na sali jak już tren będzie podpięty?
Tu widze tylko jedno rozwiązanie, musi mieć inny welon na zmiane.
napisał/a: basia1125 2008-07-19 16:24
Asior mi to w ogóle dlugie welony się nie podobają, ale jeśli już coś, to dluższy...
A z zabawą, to przecież panny mlode później zmieniaja ten dlugaśny na krótki welon.
napisał/a: Chromowana 2008-07-19 16:27
basia1125 napisal(a):że ciut dluższy welon od trenu dobrze wygląda.
tak zgadzam sie, ze dobrze to wyglada
Asior napisal(a):musi mieć inny welon na zmiane.
no tak bankowo... ja tez mam tren nie chce go zasłaniać welonem bo podobno jest efektowny ;) ale nie mam pojecia jaki w takim razie zakupic welon czy ma być on krótki, długi
napisal(a):napewno zaplątała.
no ja tez
napisał/a: basia1125 2008-07-19 16:30
Chromowana napisal(a): ja tez mam tren nie chce go zasłaniać welonem bo podobno jest efektowny ;) ale nie mam pojecia jaki w takim razie zakupic welon czy ma być on krótki, długi

No jak nie chcesz zaslaniać, to krótki

Ale ja myślalam, że juz jesteś zdecydowana...
Bo nawet linki Ci podsylalam