Buty

napisał/a: ami1 2006-07-10 16:24
Moja koleżanka ma nielada problem - nie może znależć odpowiednich butów. Jak są ładne - to niekoniecznie wygodne. Jak wygodne - to zkolei niezbyt atrakcyjne. Doradźcie bo biedaczka bardzo się stresyje
napisał/a: Marusia 2006-07-16 17:46
Ja też będę mieć nielada problem. Potrzebuję butów ładnych, wygodnych, w dodatku na bardzo niskim obcasiku... A takich jak na lekarstwo. Najlepiej, gdy zacznę szukać już w jesieni, bo będzie mi bardzo trudno takie znaleźć :(
napisał/a: ami1 2006-07-16 20:30
Ja niestety podobnie :). Miałam już wszytsko: suknię, dodatki, bieliznę, itp. A butów nie mogłam znależć nigdzie :(. W końcu musiałm jakieś kupić. I znalazłam jedyne w miarę. To znaczy obcas malutki, sandały czyli nigdzie nic mnie nie obtarło (to było dla mnie najważniejsze, bo nigdy nie chodzę w butach na obcasach). Na szczęście suknię miałam ecru a buty były podobne, może ciut ciemniejsze, ale pasowały. I spokojnie wytrzymałam całą noc .
napisał/a: Marusia 2006-07-16 23:35
A na ile przed ślubem je kupiłaś? Ja mam pecha i prawie wszystkie buty mnie obcierają, więc chciałabym je kupić jak najszybciej. A później rozchodzić- a raczej roztańczyć (chcę się zapisać na kurs tańca towarzyskiego- choć Ukochany jest do tego bardzo sceptycznie nastawiony ). Problem jest właśnie z kolorem- gdy kupię buty ecru, to nie będę mogła potem białej sukni kupić i vice versa... Musiałabym kupić i buty, i suknię przed końcem zimy, czyli o wiele za wcześnie...
napisał/a: ami1 2006-07-17 15:55
Chyba na dwa tygodnie przed ślubem a może nawet tydzień przed . Nie pamiętam dokładnie, wiem, że termin już mnie gonił. Ja też chciałam kupić wcześniej buty, no ale niestety nie znalazłam. Ale na szcęście buty, kore w końcu kupiłam, były bardzo wygodne. W ogóle mnie nie obtarły .
napisał/a: samsam 2006-07-17 21:20
Dziewczyny ja z butami nie miałam żadnego problemu. Z początku też sądziłam, że pewnie nabiegam się poszukiwaniu tych idealnych, czyli ładnych i wygodnych. Ale nie musiałam tego robić. W salonie, w którym szyłam suknię dobierają również wszelkie dodatki, czyli buty, bieliznę, wszystko. Tak więc miałam przepiękne buty idealnie pasujące do mojej sukni. W żadnym sklepie nie znalazłabym takich. Zwłaszcza, że moja sukni była lecitko różowa A problem był z głowy.
Tak więc spytaj w salonie, w którym będziesz szyła, czy kupowała suknię. Może też mają taką ofertę.
napisał/a: ami1 2006-07-18 15:16
Tam, gdzie wypożyczałam suknię też było mnóstwo butów. Jednak żadne mi nie pasowały . Wszystkie były niewygodne. Także lepiej za wczasu rozejrzeć się za butami. Oczywiście jeśli ktos ma z nimi kłopot
napisał/a: Marusia 2006-07-18 19:30
Myślę, że ładne buty ślubne to nie problem. Gorzej będzie z ładnymi butami na bardzo niskim obcasie. W salonach z sukniami ślubnymi, oczywiście, też będę szukać.
napisał/a: samsam 2006-07-20 11:17
Myślę,że w dzisiejszych czasach już nie ma takich problemów. Naprawdę jest ogromny wybór, zarówno w materiałach, kolorach, jak i obcasach
napisał/a: ami1 2006-07-20 19:27
Wybór jest. Ale ja miałam z butami poważny kłopot. Dlatego warto już wcześniej się za nimi rozejrzeć. Jak już znalazłam na niskim obcasie to były z kolei bardzo niewygodne. A w końcu trzeba było w nich wytrzymać całą noc . Ale w końcu znalazłam .
napisał/a: ~gość 2006-08-02 18:21
Polecam buty firmy Embis z Kłobucka, sa wygodne, przynajmniej ja byłam zadowolona.Firma ma stronę w necie więc możecie przejrzeć ofertę.
napisał/a: szaulo 2006-08-19 14:38
Marusia napisal(a):Myślę, że ładne buty ślubne to nie problem. Gorzej będzie z ładnymi butami na bardzo niskim obcasie. W salonach z sukniami ślubnymi, oczywiście, też będę szukać.


Może problem rozwiąże bardzo dłuuuga suknia? :)

Paff