SUKNIA ŚLUBNA NA DUŻY BIUST

napisał/a: chasia 2011-12-05 20:22
mozilla napisal(a):
Góra za obcisła, a dół za luźny...cała moja figura

mam to samo niestety :(
napisał/a: BosiaB 2011-12-05 20:28
mozilla napisal(a):Góra za obcisła, a dół za luźny...cała moja figura

Kochana dlatego właśnie zaproponuję Ci, żebyś sie rozglądała za sukniami gorsetowymi - ładnie wymodelują i podkreślą biust, a jednocześnie będą dopasowane pod biustem i w talii

napisal(a):Duży biust optycznie zmniejszy dekolt w kształcie litery V, trapezu lub łezki.
napisał/a: mozilla1 2011-12-05 20:45
BosiaB napisal(a):Kochana dlatego właśnie zaproponuję Ci, żebyś sie rozglądała za sukniami gorsetowymi - ładnie wymodelują i podkreślą biust, a jednocześnie będą dopasowane pod biustem i w talii

Czyli sznurowana z tyłu tak?

Bo jak słyszę suknia gorsetowa to kojarzy mi się gorset i osobno spódnica...a to mi się nie podoba absolutnie

Ja to myślę że wyjdę w prześcieradle
napisał/a: chasia 2011-12-05 20:48
kochana ja też noszę 40 -stkę :/
ale grunt to dobrac odpowiednią suknię :)
napisał/a: ~gość 2011-12-05 20:54
mozilla, bosi chyba chodzilo wlasnie o te dwuczesciowe no chyba ze da sie zrobic jednoczesciowa ale tez z takim sztywnym gorsetem?

a moja rada to nawet jak bedziesz miala zwykla miekka gore to zeby byla sznurowana i gorset przedluzony do lini pepka bo to sie ladnie zwiaze i da podtrzymanie a poza tym nie patrz w necie tylko idz przymierzac bo w intrernecie moze ci sie nie podobac niz a w salonie na tobie tak albo na odwrot
swoja droga kiedy masz slub mozilla?
napisał/a: Gunia.a 2011-12-05 20:54
mozilla, ta ostatnia najlepsza... ogólnie mi sie wydaje, że jak mocniejsze wcięcie w biuście jest (coś w stylu serduszka) to wtedy biust wydaje się jeszcze większy, nie mówię że ma być prosty, ale delikatne wcięcie jest ok ;)

Musisz poprzymierzać sukienki, bo ja też w necie sobie wyszukiwałam, a wyszło, że całkiem w czym innym dobrze wyglądam, bo figury modelki niestety nie mam :/
napisał/a: mozilla1 2011-12-05 21:05
qamilka napisal(a):tylko idz przymierzac bo w intrernecie moze ci sie nie podobac niz a w salonie na tobie tak albo na odwrot

Wybiorę sie wiosną napóźniej...bo narazie przeraza mnie samo szukanie kiecki by ją dopasowac do mnie

qamilka napisal(a):swoja droga kiedy masz slub mozilla?

W tym roku co i ty
A więcej narazie nie zdradzam

Dzięki dziewczynki.....wiedziałam że jak odnowię temat to usłyszę wiecej porad niz wyczytam w necie
napisał/a: ~gość 2011-12-05 21:36
mozilla, osz ty! mow kiedy ;p;p ale po tym ze widziesz do salonu na wiosne wnioskuje ze w drugiej polowie roku ;p
napisał/a: BosiaB 2011-12-05 21:39
mozilla chodzi mi głównie o sznurowaną suknię Może być typowo gorsetowa - osobno góra i osobno spódnica, ale niekoniecznie tak musi być, bo może być właśnie ładnie dopasowana suknia sznurowana Przede wszystkim ładnie wtedy podtrzyma biust - nie będzie za bardzo "skakał" No i przy dużym biuście zalecane są też raczej ramiączka - właśnie do podtrzymania biustu - i wierz mi, że mimo szerokich ramion (też mam takie ) można dopasować odpowiedni krój ramiączek... Dlatego właśnie zgadzam sie z dziewczynami - DO SALONÓW NA PRZYMIERZANIE RÓŻNYCH FASONÓW MARSZ
napisał/a: mozilla1 2011-12-05 21:43
qamilka napisal(a):mozilla, osz ty! mow kiedy ;p;p ale po tym ze widziesz do salonu na wiosne wnioskuje ze w drugiej polowie roku ;p

Narazie nie moge zdradzić...ale tak...w drugiej połowie roku
napisał/a: Mrs.M 2011-12-28 14:15
dziewczyny gdyby któraś była zainteresowana to mam do sprzedania

BODY PANACHE KONFETTI IVORY pisze tutaj bo to ślubna bielizna IDEALNA POD SUKNIE ŚLUBNĄ NA DUŻY BIUST bo ja mam taki włąśnie kupiłam sobie na ślub -noc poślubną ale nie trafiłam w rozmiar - NOWA NIGDY NIE NOSZONA W MEGA OKAZYJNEJ CENIE

http://allegro.pl/panache-confetti-body-ivory-70h-32h-tanio-tanio-i2023669827.html

http://allegro.pl/panache-confetti-body-ivory-70g-32g-tanio-gratis-i2023669862.html

gdybyście były zainteresowane piszcie :)