Strój na ślub cywilny

napisał/a: kwiatlotosu2 2017-04-26 08:46
Tak,dekolt woda to też ciekawy pomysł. Dobrze by wyglądał przy takim kroju. Myślałam jeszcze żeby ją trochę zmodyfikować dodając rozporek z boku żeby wygodniej było tańczyć ale nie wiem czy przy tak dużym dekolcie nie będzie zbyt wzywająco...

Będę szyć. Na moją figurę ciężko znaleźć fajna gotowa sukienkę w sklepie :/
napisał/a: shattered 2017-04-26 08:48
kwiatlotosu napisal(a):Będę szyć. Na moją figurę ciężko znaleźć fajna gotowa sukienkę w sklepie :/
i bardzo dobrze, gotowej raczej nie kupisz takiej jaką chcesz delikatny rozporek jak nie będzie w stylu Angeliny myślę, że spoko. No i może jeszcze paseczek delikatny z ozdobą żeby podkreślić talię? Chyba, ze nie chcesz na bogato
napisał/a: kwiatlotosu2 2017-04-26 08:58
Nie wykluczam bo może z paskiem będzie mi lepiej ale wolałabym jednak bez. Bukiet zresztą też będzie bardzo prosty.

No nie wiem czy tak dobrze szyć na miarę bo wtedy chyba koszty polecą znacznie w górę niż gdybym kupiła gotową sukienkę :/ Tak przynajmniej mi się wydaje. Dawno już nie szylam na miarę.

Jeszcze jedna kwestia. Nie chcę żeby ta suknia przypominała typowo slubną wszak ma być to tylko cywilny...
napisał/a: shattered 2017-04-26 10:03

kwiatlotosu napisal(a): wszak ma być to tylko cywilny...
ale to Ty nie chcesz czy dlatego, ze cywilny?
kwiatlotosu napisal(a):No nie wiem czy tak dobrze szyć na miarę bo wtedy chyba koszty polecą znacznie w górę
jak nie kupisz chinczyka z allegro to też musisz liczyć w sklepie koło 400 zł za długą suknię więc nie wiem czy u krawcowej nie będzie taniej a obstawiam, że podobnie.
Kiedy ślub?
napisał/a: kwiatlotosu2 2017-04-26 10:23
Tą sama sukienkę skopiowalam sobie jako mój nr 2

Ja nie chcę typowo ślubnej sukni.
Ślub za 4 miesiące albo za rok w zależności czy uda nam się wszystko ogarnąć do sierpnia
napisał/a: candela1 2017-04-26 10:59
kwiatlotosu napisal(a):Dekolt na plecach będzie ciut mniejszy.

czemu
W ogóle myślałam, ze zawału dostanę jak Cię tu zobaczyłam
napisał/a: kwiatlotosu2 2017-04-26 11:23
Candela, tak,wiem,myslalyscie,że przepadlam na amen

Czulabym się naga w dekolcie siegajacym do pupy...
napisał/a: mała_czarna 2017-04-26 11:39
kwiatlotosu, ta co wrzuciłaś - śliczna :) i dobrze Cię znowu 'widzieć' :)
napisał/a: shattered 2017-04-26 11:41
kwiatlotosu napisal(a):Czulabym się naga w dekolcie siegajacym do pupy...
ja bym sie bała, że zaświece rowem gościom
kwiatlotosu napisal(a):Ślub za 4 miesiące
to ja bym się zaczęła rozglądać za krawcową a przynajmniej zrobiła rozeznanie ile by to kosztowało
napisał/a: kwiatlotosu2 2017-04-26 11:49
mała_czarna napisal(a):kwiatlotosu, ta co wrzuciłaś - śliczna :) i dobrze Cię znowu 'widzieć' :)



Shattered, wiem, że już późno... Nawet nie mam na oku krawcowej.
Ojj jakoś to będzie