Kwiaty i bukiety do ślubu

napisał/a: Vanilia1 2014-09-12 13:49
mazurka006, pierwszy bardzo ładny, drugi taki bez kwiatów to juz nie bukiet ślubny przynajmniej jak dla mnie.
napisał/a: ~gość 2014-09-12 15:56
mazurka006, nie widziałam wcześniej takich bukietów, coś innego zgadzam się z poprzedniczkami - ten pierwszy bardzo ładnie wygląda
napisał/a: cykadela 2014-12-28 22:32
Witam. Mój ślub już niedługo, bo 24 stycznia. Marzy mi się biało-niebieski bukiet. Była już propozycja orchidei singapurskiej.Wiem, że ciężko ją zastąpić. Zapytam więc, z jakich kwiatów, dostępnych zimą, mogę zrobić bukiet? Odpadają margerytki. Kojarzą mi się z pogrzebami. Jak się nazywają szafirowe kwiaty na zdjęciach? Co może Pani ewentualnie zaproponować innego? Z góry bardzo dziękuję za pomoc! :)
napisał/a: kinga719 2014-12-29 13:54
Witam
Do naszego ślubu jeszcze trochę czasu a konkretnie to 30 maj, chciałam się dowiedzieć czy to jest dobry czas dla hortensji?? marzy mi się bukiet z niebieskich hortensji dla mnie i białą wstążką,dla moich 3 druhen mniejsze z białych hortensji z niebieską wstążką, a jeżeli nie takie kwiaty to co innego?? myślałam jeszcze nad eustomą, goździkiem lub anemonem? jak cenowo przedstawiają się te kwiaty w tym
okresie? jak z wytrzymałością? wracając do hortensji słyszałam że jest delikatna czy to prawda? mam suknię koronkową, dopasowaną, z trenem stylem nawiązująca do rybki, z zakrytym koronkowym dekoltem, co mi Pani może do tego polecić?
Pozdrawiam