Krótka Sukienka Ślubna- pomoc!!!!

napisał/a: Vida 2012-08-17 11:53
Mam wielka prośbę potrzebuje informacji na temat tej sukienki ślubnej. Projektant, cena i ewentualnie w jakim salonie można ją kupić ??
napisał/a: daffodil1 2012-08-17 15:06
nie rób tego sobie...jak dla mnie sukienka dramat
Poza tym jest już tu wątek o krótkich sukienkach
napisał/a: chickadee 2012-08-17 21:20
Vida, jak podobały mi się krótkie sukienki, tak już mi się nie podobają - sukienka dramat.
napisał/a: Hecate 2012-08-17 22:15
Nie pomogę, natomiast nie mogę się powstrzymać: STRASZNA sukienka.
napisał/a: KarolciaK 2012-08-17 23:32
Vida, mam nadzieje ze nie uda Ci sie znalezc jej nigdzie,to dla Twojego dobra podpisuje sie pod tym co napisaly dziewczyny u gory
napisał/a: Vida 2012-08-18 00:11
Nie wiedziałam, że aż z taką niechęcia się spotkam. W sukience tej góra mi sie przede wszystkim spodobała poza tym nie podobają mi sie zwykłe proste sukienki z odsłoniętymi ramionami jakich jest wszędzie pełno lub długie sukienki których nie znosze. NIe założyłabbym nigdy długiej sukienki na codzień a co mowic o ślubie.Ta ma ślicznie wykończoną górę i jest inna od wszystkich. Po za tym jadę do słubu motocyklem wiec raczej w długa czy w 3/4 odpada. Dzięki za opinie. :)
napisał/a: KarolciaK 2012-08-18 09:57
Vida, przede wszystkim tu jest temat o krotkich sukienkach http://forum.we-dwoje.pl/topics10/krotka-suknia-slubna-czy-to-dobry-wybor-vt6278,315.htm , przejrzyj go.jesli chodzi o sam fakt krotkiej sukienki to czemu nie,jesli komus bardzo nie pasuje dluga to oczywiscie moze zdecydowac sie na krotka.w tym temacie jest sporo naprawde ladnych krotkich sukienek. najwazniejsze ze Tobie sie podoba,ale nie rob sobie tego.wydaje mi sie ze za 10 lat nawet nie bedziesz chciala ogladac zdjec ze slubu
napisał/a: Nadiya1 2012-08-18 12:21
Vida góra, bez tych długich rękawów nie jest zła ale dół
napisał/a: Vida 2012-08-18 13:35
przeglądałam juz te forum i żadna mi sie tam nie podoba są takie proste i zwykłe, a długie rękawy musze mieć zeby zasłonić ramiona i barki i plecy mam je umięśnione nawet bardzo do tego niewielkie piersi wiec sam gorset odpada. Szczerze to juz wymiękam z tym przeglądaniem sukienek i do tego żadna mi sie nie podoba. Jestem załamana. ;(
napisał/a: Hecate 2012-08-18 14:00
Vida, a w jakim stylu chciałabyś sukienkę? Bo rozumiem, że zwiewna romantyczność odpada. Wybacz, ale dla mnie te prześwity są po prostu wulgarne, a dół...
napisał/a: Vida 2012-08-18 14:35
Masz racje romantycznośc odpada całkowicie. Nie jestem romatyczką i nie lubie romantyzmu ani niczego co jest z tym związane. W tym wszystkim właśnie chodzi o te prześwity a dół wiem , że kiepsko pasuje. Po za tym znalazłam tą sukienkę na zagranicznych stronach i ma bardzo wysokie opinie, a moj przyszły małżonek jest nia zachwycony i nie bardzo chce bym cos innego miała. Czuje , że czeka mnie bardzo ciężka przeprawa przez to wszystko.
napisał/a: farazi 2012-08-18 15:46
Vida, mnie się ta sukienka nie podoba, bo nie uznaję takich prześwitów na brzuchu, ale:
- góra i rękawki wyglądają jak osobne bolerko, które bez problemu zwykle można kupić
- w PL na pewno można dostać sukienki z takimi prześwitami, tyle, że długie (krótkich nie widziałam, ale też nie szukałam)

Może w salonie uda się pokombinować ze skracaniem takiej długiej? Tak się luźno zastanawiam, bo mimo wszystko odradzałabym Ci taki zakup