Jak powinny wyglądaćnasze mamy i teściowe na naszym ślubie??

napisał/a: Blanka:) 2012-02-21 14:44
daffodil napisal(a):Zakupiła tą niebieską z ostatniego zdjęcia...
Daj znać jak dojdzie, ciekawa jestem, jak w rzeczywistości wygląda
napisał/a: daffodil1 2012-02-22 12:00
Blanka:), opinie u tej babki są bardzo dobre. Nie ma żadnych negatywnych komentarzy, wszyscy chwalą jakość :)
napisał/a: WeselneZaplecze 2012-03-05 08:18
Cleo87 druga z sukienek wskazanych przez Ciebie jest idealna na wesele dla mam. Mi na przykład bardzo podoba się gdy kobiety w ten dzień zakładają sukienki w odcieniach beżu, piasku itp. Takie kolory przede wszystkim odmładzają i ładnie się prezentują. Także druga z sukienek jest idealna na taką uroczystość.
napisał/a: Zazi 2012-03-06 15:08
WeselneZaplecze napisal(a):Mi na przykład bardzo podoba się gdy kobiety w ten dzień zakładają sukienki w odcieniach beżu, piasku itp. Takie kolory przede wszystkim odmładzają i ładnie się prezentują

tu masz racje, bylo ciezko moja mame do czegos takiego przekonac, ale w koncu sie udalo
Cleo87, ta 1 mi sie chyba najbardziej podoba i bedzie maskowala brzuch przez te marszczenia
napisał/a: VeroStilo_com 2012-04-20 22:06
No na pewno elegancko i nie koniecznie tak żeby każdy je od razu zauważył i odróżnił w końcu i tak mają swój moment na weselu. Uważam, jednak że rodzice powinni się ubrać w te same kolory lub odcień.
napisał/a: Blanka:) 2012-04-21 22:01
daffodil, i jak ta sukienka Twojej mamy?
napisał/a: daffodil1 2012-04-21 23:12
Blanka:), wzieła niebieską długą, odsyłała do krawcowej, bo była źle wymierzona (biust miała na obojczykach ) ale poprawiła i jest ok :) Trochę sobie długość skracała, bo jednak przesadziłyśmy ale zgrabnie to wyszło :)
Najbardziej to mi się podobają buty jakie będzie miała śliczne srebrne szpilko-sandałki :)
Są ładniejsze sukienki, ale jak na panią w wieku podeszłym to uważam, że nienajgorszy wybór :)
napisał/a: Blanka:) 2012-04-21 23:21
daffodil, to dobrze, ze jesteś zadowolona
napisał/a: nala90 2014-06-24 17:21
elegancja i nie postarzanie się! Kobieta może być piękna w każdym wieku i moja mama jest tego przykładem :D sukienki powinny byc piękne ale i praktyczne bo to nie jest 5 min przed lustrem tylko cała noc ciężkiej pracy :) razem z mamą ubierałyśmy się w znanym nam obu od lat salonie http://forum.we-dwoje.pl/topics10/jak-powinny-wygladacnasze-mamy-i-tesciowe-na-naszym-slubie-vt1151.htm to jej sukienka :) wzorujcie się na niej bo wiek i rozmiar nie mają znaczenia.. każda mama może wyglądać pięknie w ten dzien :)
napisał/a: amilka2 2015-03-23 15:45
Moja mama kupiła taką sukienkę:
napisał/a: cichaaaa::) 2015-03-23 17:27
Bardzo ładna