Fryzura ślubna

napisał/a: samsam 2006-06-30 17:51
Wszystkie fryzury śłubne to tradycyjne koki. A co zrobić, jak panna młoda ma krótkie włosy? Czy są jakieś fajne fryzurki, które sprawią, że wygląda się inaczej w dniu śłubu?
napisał/a: ami1 2006-07-13 20:11
Pewnie tak. Nie jestem specjalistką w tej dziedzinie. Myślę jednak, że dobra fryzjerka potrafi wyczarować coś niezwykłego nawet z krótkich włosów. Delikatne ozdoby dopasowane do sukni i innych ozdób też dodadzą uroku i sprawią, że będzie się wygladało ślicznie .
napisał/a: Marusia 2006-07-13 22:40
Jeśli można spytać: z jak krótkich włosów? Bo jeśli zapuścisz włosy do ok 10-15 cm, to można już z nich ładny kok wyczarować :). Widziałam całkiem krótkie fryzurki, które później zaczesane do tyłu, z wpiętymi kwiatami lub welonem, wyglądały, jakby były ułożone z dużo dłuższych włosów :)
napisał/a: ami1 2006-07-14 11:14
Nie wiem jak krótkie były moje włosy, ale troche dłuże niż za uszy. Może sięgały ramion, a może nie. Wiem, że obcięłam włosy na trzy miesiące przed ślubem. I szczerze mówiąc też się martwiłam fryzurą ślubną. Poszłam do jednego fryzjera, a on powiedział mi, że nie da rady ich spiąć :(((( Strasznie byłam przygnebiona, bo bardzo chciałam mieć śliczną fryzurkę, jak każda panna młoda. Na szczęście inny fryzjer powiedział, że nie ma problemu. I nie było. Ślicznie upiął mi włosy. Wyglądałam, jakbym miała długie włosy, naprawdę sprytnie to zrobiła. I wyglądałam wspaniale .
napisał/a: samsam 2006-07-14 14:33
W dzisiejszych czasach dobry fryzjer potrafi wyczarować wszystko z każdych włosów.
Ale ja uważam, że najlepiej mieć swojego, sprawdzonego fryzjera, który nigdy nie zawiedzie.
Ja chodzę do jednego fryzjera już od prawie 10 lat. Czesała mnie na półmetek, studniówkę, wesela i oczywiście własny ślub. Zawsze wychodzę z salonu zadowolona i piękniejsza :))))))
napisał/a: Marusia 2006-07-16 12:50
No to ja mogę mieć problem, bo nie mam sprawdzonego fryzjera... Na codzień do fryzjera nie chodzę (chodzę nie częściej niż raz w roku, i to tylko na podcinanie końcówek). Półmetku nie mieliśmy, z fryzur na studniówki nie byłam zadowolona (ale to już zupełnie inne opowieści... ;) ), a ostatnie wesele, na którym byłam, było jakieś 7 lat temu...
napisał/a: ami1 2006-07-16 22:14
Ja też nie mam sprawdzonego fryzjera. Na studiach inżynierskim obcinała mnie koleżanka z roku. Fryzjerem może nie jest, ale ma talent. Jednak to nie ona czesała mnie na ślub. Z tego względu wszytkim pannom młodym polecam fryzurę próbną :). U mnie sie sprawdziło. Wiedziałam jak będę wyglądać i spodobało mi się uczesanie . Jakby coś było nie tak, to zawsze mogłam zmienić fryzurę albo fryzjera .
napisał/a: samsam 2006-07-17 21:30
Ja też miałm przed ślubem próbną fryzure. Bardzo mi się podobała, ale moja fryzjerka w dzień ślubu zmieniła zdanie i uczesała mnie inaczej. Wiedziałam, że mogę jej zaufać i nie obawiałam się eksperymentu. Było o.k.
napisał/a: iza19821 2006-08-28 18:26
KILKA FOTEK FRYZUR SLUBNYCH::MOZE KOMUS SIE PRZYDADZA:POZDRAWIAM

[ Dodano: 2006-08-28, 18:27 ]
OK TO MOZE NARAZIE TYLE;:JAK KTOS CHCE to moge jeszcze wiecej wyslac
napisał/a: Marusia 2006-08-28 18:31
Ja chcę :D
Ale poproszę tym razem o spięte z tyłu głowy (nie kok, ale też nie całkiem rozpuszczone). Właśnie taką fryzurkę bym chciała :)
napisał/a: iza19821 2006-08-28 18:34
1 fotka

wysle wszytskie jakie mam

[ Dodano: 2006-08-28, 18:34 ]
ale jutro..bo niestety musze teraz uciekac pozdrawiam

jutro napewno wysle sorki ppapap

[ Dodano: 2006-08-28, 18:52 ]
ok jednak wysle jeszcze pare fotek

[ Dodano: 2006-08-28, 18:54 ]
A tu stronka rowniez na FRYZURY SLUBNE!!!

http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=6406
napisał/a: samsam 2006-08-29 07:19
Śliczne te fryzury, a skad masz te zdjęcia? Może moglibyśmy je wykorzystać do galerii fryzur na we-dwoje?